Webroot SecureAnywhere
#21
PascalHP napisał(a):Na drugim komputerze u mnie wysypywał się za każdym razem przy usuwaniu zagrożenia, nawet eicara.

Też pojawiały sie bluescreeny?
Odpowiedz
#22

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


U mnie wszystko gra
Odpowiedz
#23
asg napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


U mnie wszystko gra

Ale teraz spróbuj usunąć.
Odpowiedz
#24
Usunięto.
System żywy, trwa automatyczny reskan, obciążenia systemu brak, przeglądam internet bez zwolnień, odbieram pocztę, mam właczony ASD (taki kombajn co bieże 1.5 GB Ramu) i nic nie zwalnia. Wszystko hula.

reskan zakończony. Skanuje MBAM.
Nadal wszystko działa. YouTube gra, WinOptimizer się ściągnął - system nadal czysty i sprawny.
Odpowiedz
#25
asg napisał(a):Usunięto.
System żywy, trwa automatyczny reskan, obciążenia systemu brak, przeglądam internet bez zwolnień, odbieram pocztę, mam właczony ASD (taki kombajn co bieże 1.5 GB Ramu) i nic nie zwalnia. Wszystko hula.

reskan zakończony. Skanuje MBAM.
Nadal wszystko działa. YouTube gra, WinOptimizer się ściągnął - system nadal czysty i sprawny.


Hmm, w takim razie nie wiem, dlaczego się wysypał. Może to nie była wina Webroota?... Zapomniałem kodu błędu, a CCleaner usunął zrzut pamięci...

Ale dzięki za sprawdzenie
Odpowiedz
#26
Drukarki również drukują (ploter HP, Canon sieciówka)
Blue screena widziałem ostatnio jak miałem Kasperskiego 6 albo jak testowałem Arcavira 2006.

MBAM też skończył - system czysty


Ponieważ temat trochę rozproszony, więc coś pozbierałem

W teście VB100 Windows 7 Professional - December 2011program zaliczył 2787 FP przy żadnym " WildList Misses "
Według kryteriów testu VB100 oczywiście wpadka, ale:
- Zero WildList Misses (czego nie zaliczyły Avast, Emsisoft, Ikarus , Iolo, Qihoo, Norton ,Total Defense, UtilTool Antivirus). Osobiście wolę mieć zwróconą uwagę na podejrzany plik niż pominięte zagrożenie. Poza tym test był zakończony w grudniu 2011 co dla młodego tworu Webroota było wiekiem niemowlęcym. Dla chmury nawet miesiąc to wiele.
- Na moim komputerze od połowy grudnia do połowy lutego Webroot dał mniej FP niż "znakomicie wiarygodny" Eset(skaner online) o czym już pisałem na tym forum
Webroot wchłonął Prevx wraz z technologią, ale w połączeniu z własnymi rozwiązaniami stanowi nowy produkt. Pozostają wbudowane mechanizmy SpySweepera z chmurą bazującą na robocie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Po Prevx odziedziczył głównie skłonność do FP i stąd problem "młodości" polegający na potrzebie nauki i eliminacji FP.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Są jeszcze wątki na Wildersach, ale jest ich kilka, więc nie podaję.
Test PC Mag

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#27
W każdym razie na dwóch komputerach działało bez BSOD''ów, natomiast na jednym przy każdej próbie usunięcia jakiegokolwiek zagrożenia występował Blue Screen. Co do drukarki, to możliwe, że Webroot nie lubi sterownika od EPSON''a.
Odpowiedz
#28
To zaraportuj i doda się do wyjątków.
[Klikasz: SystemTools->SubmitFile(otworzy Ci się okno czy chcesz "submit ticket" czyli pomocy supportu, więc dajesz NIE) i masz okno z przyciskiem "Browse" . Mozesz dodać komentarz lub odhaczyć jakąś opcje.]
Odpowiedz
#29
U mnie Webroot jest obok Emsisoft, OA , MBAM Pro i Keyscrambler Pro i nic złego się nie dzieje, hula aż miło. System sprawnie chodzi jak na taką ilość ochrony. Nie ma problemów z niczym. Wink
Odpowiedz
#30
Mając Webroota nie potrzeba już SpySheltera, Zemany czy Keyscramblera. Webroot ma co najmniej taką samą skuteczność:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sprawdzona konfiguracja również z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

,

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja jeszcze sprawdzałem z GDatą, Pandą, EAM, SpyShelter Firewall i Ashampoo. Nie wiem po co, ale jak ktoś polubił coś co ma, to można to wszystko doinstalowywać do Webroota.
Na stronie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

klikamy w poniższy obrazek (można zacząć od 02:00)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Filmik niestety po angielsku i dotyczy rozwiązań biznesowych (Endpoint) ale lepiej przedstawia program.
Dla wersji Complete, Essentials i Antivirus filmiki tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#31
Webroot SecureAnywhere AV2012 zainstalowany ;]na razie wysypał 2FP ale ogólnie jestem pod wrażeniem Smile2 <!-- sSmile2-->
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#32
Street napisał(a):Webroot SecureAnywhere AV2012 zainstalowany ;]na razie wysypał 2FP ale ogólnie jestem pod wrażeniem Smile2 <!-- sSmile2-->

Działa jeszcze to promo na 6 miesięcy?
Odpowiedz
#33
Działa.
Odpowiedz
#34
Potwierdzam działa.. 10min temu zainstalowałem Smile
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#35
asg napisał(a):Nie wiem po co, ale jak ktoś polubił coś co ma, to można to wszystko doinstalowywać do Webroota.


Właśnie odinstalowałem to co było, polegam tylko na Webroot Complete. Wink
Odpowiedz
#36
Ja bym jeszcze chyba nie zaufał w pełni webrootowi. Ale to moje zdanie. Lekki jest ale ma jeszcze pewne nie dociągnięcia. jak nie straci impetu i potencjałuto w nst wersji może pokazać pazur, na co liczę.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#37
Wow, 1,5MB zajmowanej pamieci RAM... Cudo! Szkoda tylko, ze wersja Complete jest dosyc droga...
Odpowiedz
#38
... i że na paczce Wavesa97 to tylko 27% (skan na żądanie+3pliki wyrywkowo na sandboxie Webroota)

po minucie +1

Wyniki AV-TEST:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[report_no] =120525
Odpowiedz
#39
Mógłby ktoś podlinkować tutaj jakieś posty z rzetelną opinią na temat tego software''u? Dysponuje ktoś czymś takim?
Odpowiedz
#40
A tu pokaz jak Webroot zostaje upokorzony Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości