4 październik - Światowy Dzień Zwierząt
#1
Oderwijmy się na chwilę od spraw bezpieczeństwa, programów, ich skuteczności i wydajności...od politycznych przepychanek, afer i temu podobnych spraw...popatrzmy na nasze zwierzaki i uśmiechnijmy się do nich...dajmy im odrobinę ciepła, troski i sympatii w dniu ich święta Smile
Zapraszam wszystkich do tworzenia galerii zdjęć naszych "braci mniejszych"...proponuję nie więcej, niż 2-3 fotki oraz krótkie info o Waszym ulubieńcu Smile
Na początek mój "futrzak"...kotka, pers exotic, 2 lata, wabi się "Tycia", u mnie od sierpnia 2010.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
W chwili obecnej nie posiadam żadnego zwierzaka, ale mieliśmy pieska, ślicznego Posokowca Bawarskiego o imieniu Fokus. Był z nami 9 miesięcy...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
ktostam napisał(a):W chwili obecnej nie posiadam żadnego zwierzaka, ale mieliśmy pieska, ślicznego Posokowca Bawarskiego o imieniu Fokus. Był z nami 9 miesięcy...

Jesuuu...jaki on słodki...ale czemu piszesz, że "był"...coś się stało?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
Niestety... ale poczekamy nieco, aż synuś podrośnie i jeżeli będzie chciał, to pewnie zdecydujemy się ponownie na pieska. Posokowca Bawarskiego oczywiście.
Odpowiedz
#5
OK...nie pytam, bo widzę, że to pewnie przykre...więc życzę następnego, równie cudnego...albo i nawet bardziej...co Fokus Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#6
Dziękuję Wink
Miałem dużo więcej zdjęć Fokusa, ale niestety przepadły razem ze skradzionym laptopem :/
Odpowiedz
#7
Faktycznie. Piesek śliczny Smile Szkoda go cokolwiek mu się stało.
Dodam że to będzie następna rasa mojego psaCool
Odpowiedz
#8
Hmm ja mam mieszańca jamnika szorstkowłosego, zabrałem ją ze schroniska dla zwierząt. Spróbuję pochwalić się Smile
Odpowiedz
#9
@Ktostam - śliczny piesek, ale rasowy, to pewnie drogi Wink

Ja mogę wam pokazać moje zwierzaki -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

+

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(kota już nie mamSad )
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości