Zabezpiecznie dla Windows Mobile 6.5
#1
Witam Was ponownieSmile
Mam pewne pytanie... Otóż jestem w posiadaniu omni4 z systemem operacyjnym Windows Mobile6.5 pro. Czytałem dział poświęcony telefonom, jednak nie odnalazłem tam rozwiązań moich wątpliwości (jest wszystko o androidachGrin).
Po pierwsze... czy na tego windowsa zalecany jest jakiś antywirus? (najlepiej darmowyGrin)
a po drugie czy są jakieś aplikacje które np. umożliwiają bezpieczne korzystanie z bankowości w telefonie? Czy może nie ma co się o to martwić (jeszcze parę miesięcy temu nie używałem nawet av na komputerzeSmile)
Będę wdzięczny za pomocSmile
pozdrawiam
"Szczęście to nie cel... tylko efekt uboczny"
Odpowiedz
#2
Nie używam urządzeń mobilnych , więc trudno mi radzić, ale w związku z tym postem

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to w sumie AV nie jest konieczny (a już na pewno nie ten od AVG). Chociaż jak wrzucić w Google zapytanie to jest trochę linków do różnych zestawień, opinii, konkretnych produktów - Symantec, Bullguard, Kaspersky, Airscanner, Eset, NetQuin, Quick Heal, Sophos, F-secure, McAfee, Trend Micro...
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości