Gry
#21
Wstydźcie się! Jak można grać w tak ogłupiającą grę jaką jest Counter Strike. Przecież w tej grze wystarczy wychylić się na jeden piksel, a wyćwiczone boty-neokidy już Cię odstrzelą.
Nie, to nie jest żal pociśniętego w grze, bo nigdy w to nie grałem, jedynie obserwowałem.
Suspicious
Odpowiedz
#22
W 75% zgadzam sie z Geniem Smile
Ja bym zagral w darmowe America''s Army, bardziej AMBITNE (nie obrazajac nikogo) Grin
Odpowiedz
#23
Ja kupiłem na allegro od sprawdzonego sprzedawcy i było ok. Lepszy jednak jest darmowy Portal jak dla mnie.

@Eugeniusz a co to za problem? Dobre słuchawki i można zmiatać jak leciCool Dla mnie gra na odstresowanie, oczywiście na serwerze bez cziterów, bo tam tylko czyste nerwy. Dawno nie grałem ojj teraz było by lanie pewnie. Każdy gra w co lubi, a obecnie pykam w LOL''a więc raczej nie pogramy. Nie stać mnie na płatne gry (dobra DII kupiłem), ale poczekajmy na DIII.

kamil10506 napisał(a):Ja bym zagral w darmowe America''s Army, bardziej AMBITNE (nie obrazajac nikogo)

Ambitne działają mi na nerwy, już bym w szachy prędzej wolał.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#24
Ja bym wolal darmowke Wink Znacie jeszcze darmowa strzelanke na Steamie, oprocz AA?
Odpowiedz
#25
Eugeniusz napisał(a):Wstydźcie się! Jak można grać w tak ogłupiającą grę jaką jest Counter Strike. Przecież w tej grze wystarczy wychylić się na jeden piksel, a wyćwiczone boty-neokidy już Cię odstrzelą.
Nie, to nie jest żal pociśniętego w grze, bo nigdy w to nie grałem, jedynie obserwowałem.


Smile

@kamil10506: Alien Swarm. Baardzo przyjemna gierka do kooperacji, za darmo. Na to bym się też pisał Smile
This is your life and it's ending one minute at a time

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powered by mózg + Bitdefender Internet Security 2013
Odpowiedz
#26
@aope
Moze byc wszystko, byle darmowe Smile
To co, kto sie zgadza na to Alien Swarm?
Odpowiedz
#27
@buri,
W jakim sensie problem Tongue? Gram tylko w gry wojenne: Sudden Strike II z modem RWM, Wolfenstein: Enemy Territory i Call of Duty 1 (z dodatkiem) i 2.
Odpowiedz
#28
kamil10506 napisał(a):@aope
Moze byc wszystko, byle darmowe Smile
To co, kto sie zgadza na to Alien Swarm?


Jest darmowe, od Valve do tego, więc jakość w standardzie Wink Tutaj strona produkcji ze screenshotami itp.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ps. Zapraszam do grupy Smile
This is your life and it's ending one minute at a time

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powered by mózg + Bitdefender Internet Security 2013
Odpowiedz
#29
Ja się piszę. Grin
Co do Dead Island to z chęcią bym zakupił i zagrał, lecz postanowiłem odłożyć pieniądze na BF3.
This is a War, And We Are Soldiers !
Odpowiedz
#30
Ja bede za 2 tygodnie, po formacie. Teraz juz niczego nie instaluje i nie zasmiecam na moim systemie Smile

Tak, BF3, to jest gra Smile
Odpowiedz
#31
Wszyscy napalają się na tego BF3 a tylko się lata i strzela - nic nowego oprócz grafiki Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#32
Sama koncepcja Battlefielda jako prawdziwego pola bitwy (kierowanie czołgiem, latanie samolotem etc etc) jest bardzo fajna, ale jeśli chce się wyłudzić kasę od graczy to dobrze się to nie skończy...
Ja grałem tylko w BF1942 (z dodatkami) i było fajnie Smile
Odpowiedz
#33
Cytat: - nic nowego oprócz grafik

Oprocz? Grafika w takiej grze jest jedna z najwazniejszych cech, tak samo jak fizyka poruszania sie, mowienia, wyglad ludzi, a BF3 to chyba najlepiej zrobiona graficznie gra.
Odpowiedz
#34
Jak masz się podniecać grafiką to uważam że nie warto dalej z tobą dyskutować Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#35
Eru napisał(a):Jak masz się podniecać grafiką to uważam że nie warto dalej z tobą dyskutować Tongue

I nawzajem. Chcesz grac w grę wojenną, ktora ma grafikr bombermana?
Odpowiedz
#36
Rany, Panowie, spokojnie, bo zeszliśmy z wątku, który miał nas zintegrować i popromować SG do poziomu wojny na piksele, jakich pełno na serwisach growych (którym SG przecież nie jest) Smile2 <!-- sSmile2-->
This is your life and it's ending one minute at a time

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powered by mózg + Bitdefender Internet Security 2013
Odpowiedz
#37
Nawet ciekawy ten alien swarm. W darmówki mogę popykać. Już się nawydawałem kasy na gry( wow ; ] )a jedyna gre która jeszczekupie w najbliższym.czasie to guild wars( pod warunkiem że będę mieć czas). A co do wojennych to nic nie przebije typowych symulatorów walki np tupu arma. Bf jeszcze nie wyszło a grafika to nie wszystko.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#38
bardok206 napisał(a):Nawet ciekawy ten alien swarm. W darmówki mogę popykać. Już się nawydawałem kasy na gry( wow ; ] )a jedyna gre która jeszczekupie w najbliższym.czasie to guild wars( pod warunkiem że będę mieć czas). A co do wojennych to nic nie przebije typowych symulatorów walki np tupu arma. Bf jeszcze nie wyszło a grafika to nie wszystko.


Potwierdzam, że ciekawy, sam spędziłem przy nim trochę czasu ze znajomymi. Bardzo fajnie się gra Smile
This is your life and it's ending one minute at a time

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powered by mózg + Bitdefender Internet Security 2013
Odpowiedz
#39
Alien Swarm już się pobiera. Jutro będę testował. Wink
This is a War, And We Are Soldiers !
Odpowiedz
#40
lanzone napisał(a):Alien Swarm już się pobiera. Jutro będę testował. Wink


Zapowiada się weekendowe ubijanie obcych Grin
This is your life and it's ending one minute at a time

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powered by mózg + Bitdefender Internet Security 2013
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości