Netbooki HP
#1
Ponoć ma być jakaś promocja na jakiś Netbook HP i chciałem się zapytać was o opinię, czy w ogóle opłaca się kupować coś od tej marki? Nie wiem o co jeszcze miałbym zapytaćWink
Odpowiedz
#2
mi się coś o uszy obiło że HP kończy produkcję laptopów więc może dlatego promocja Grin

tutaj info

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#3
Według mnie aktualnie nie kupuje się notebooków na podstawie konkretnego producenta lecz na podstawie udanych modeli. Każdy producent wypuszcza lepsze i gorsze modele laptopów. Ja jestem posiadaczem trzech Asusów, nie narzekam na żadnego. Model X52JE był dwa razy w serwisie, pierwszy raz, ponieważ łapał zwiechy a drugi raz, bo siadał w nim dysk twardy. Lecz Asus wywiązał się perfekcyjnie z naprawy, w ciągu 4 dni odzyskałem netbooka w pełni sprawnego, solidnie zapakowanego. Reszta chodzi bez zarzutów. Lecz prócz tego X52JE reszta to polecane modele, więc po prostu dobrze trafiłem. X52JE po naprawie (teraz w sklepach są już chyba wszystkie ponaprawiane, z tej dobrej serii) też chodzi bardzo dobrze. Szukaj laptopa na podstawie recenzji danego modelu, nie po producencie Wink
Tyle ode mnie, pozdrawiam
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#4
no cóż dzięki za dwie pierwsze uwagiWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości