Problem z deinstalacja Aviry
#1
Pewnego dnia zainstalowana i funkcjonujaca Avira zwinela swoj parasol a system bezpieczenstwa komputera ostrzegal ze komp. nie jest chroniony ,ustawien nie dalo sie wlaczyc i zmienic. Postanowilam wyinstalowac Avire i ja na nowo zainstalowac. Przy pierwszej probie deinstalacji grafika Windows´a Visty zredukowala sie na poziom "bezpieczny modus" a wiekszosc programow bylo zablokowanych.
Zrestartowalam compa. w trybie bezpiecznego modusa i zrobilam Wiederherstellung (nie wiem jak to sie nazywa po Polsku, odtworzenie?)
Computer powrocil do poprzedniego stanu. Aviry nie moge zdeinstalowac dalej ,wyswietla sie info." SETUP COULD DETERMINE THE
FEATURE CONTROL FILE OR WAS NOT ABLE TO READ IT CORRECTLY"
Przy probie zainstalowania i otwARCIA" CCPLG.XML: UNABLE TO FIND FILE (CTonguerogram FilesAviraAntiVir PersonalEditionClassicccplg.xml).
Prosze o porady w jezyku zrozumialym dla novicjuszy.
Odpowiedz
#2
Witam,

do tej pory jeszcze z czyms takim sie nie spotkalem, dlatego tez ciezko mi cokolwiek Tobie doradzic. Wydaje mi sie ze najlepszym rozwiazaniem w tej sytuacji bedzie udanie sie na oficjalne forum supportu Aviry i tam przedstawienie tego problemu.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#3
@Izabela Gadkowska

Spróbuj ponownie zainstalować Avirę a potem wyinstalować. Jeżeli się nie uda, możesz użyć programów do deinstalacji, np. Total Uninstall:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


lub Revo Uninstaller:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powodzenia!
Odpowiedz
#4
Total Unistall rozprawil sie z tymi dziwnymi pozostalosciami z Aviry a takze z innymi programami ktorych dotychczas nie moglam wyzucic.
Zainstalowalam Avire na nowo i bez przeszkod funkcjonuje.Dzieki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości