MKS_VIR 9.0- nadchodzi
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jak dobrze widać MKS_vir zapowiada nową wersje swojego produktu i aż w tym celu stworzyli stronę aby z góry użytkowników przekonać do użycia tego nowego AV - premiera chyba nie znana - czy ktoś zna więcej info na temat tego newsa ? Są nawet screeny nowego programu Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(screeny)
Odpowiedz
#2
Używałem MKS, gdy aktualizacja baz wirusów była na dyskietkach. To były piękne czasy :o)
Wygląd nowej wersji ładny i kolorowy, tak jakby był przeznaczony dla dzieci. Ciekawe jak będzie ze skutecznością.
Nie ma MKSa w tym teście (ponoć sponsorowanym przez Kaspersky''ego):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Może doczekamy się kiedyś tego, że polskie antywiry będą osiągały w testach wyniki powyżej 97%, tak jak niemiecka Avira Premium.

Ciekawe jak MKS wypadł by w skanowaniu tej paczki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Polski konkurent MKSa - ArcaVir 2008 osiągnął wynik 3625 /3732

W tym teście, którego szczegółów nie znam lepsza od MKSa była Arca. Najbardziej zabawna jest lokata AntiVira Aviry:o):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Hehe stary MKS_vir.... tez gopamietam podobnie jak Jurek z czasow dyskietkowych, polowa lat ''90, Norton Commander, DOS... Windows 3.11, Win 95, to byly czasy ^^
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#4
No to ja widzę, że ja tu jestem młodym amatorem Wink
Odpowiedz
#5
gog napisał(a):------------------------------------------------
4.09.
Sciagnąłem wersję DOM lecz nie można zaktualizować bazy wirusów: "Błąd połączenia z serwerem...", ostatnia baza z 10.04.08, trzeba zaczekać na pełną premierę. Narazie brak ikonki w trayu i możliwości przeskanowania z prawokliku. Wynik skanowania na starej bazie 3152/3732...ogólne wrażenia raczej pozytywne. Po premierze umieszcze wyniki testu w temacie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dzięki gog!
Wynik MKSa 3152/3732 rewelacyjny nie jest. Avira Free 8 - 3711 a ArcaVir 2008 - 3625
Odpowiedz
#6

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

?

może tu pasuje określenie "tonący brzytwy się chwyta", ale może jednak chcą sprubować jeszcze raz zawojować rynek ?
Odpowiedz
#7
Nie wiem jak wy, ale ja czy go używam czy nie, darzę Mks dużym sentymentemSmile, bo przypomina "stare"(nie wiem czy dobreWink) czasy kiedy to zajmował on na rynku pozycję, której nie powstydziłaby się dzisiaj nie jedna szanująca się firma. To co się dzieje dzisiaj to juz inna sprawa. Pożyjemy zobaczymy...
Odpowiedz
#8
A może Mks musiał dotknąć dna bo chce się wyżej odbić Smile Zawsze to lepiej atakować niż bronić pozycji lidera. Najważniejsze jednak że przetrwał chude czasy i próbuje walczyć. A może kiedyś znajdzie się u nich młody zespół zapaleńców, który postawi firmę na nogi?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości