Pogawędki VIII
#21
Plati napisał(a):Może to dziwne, ale przez 3 lata używania Vista ani razu mi się nie zawiesiła. Jedyny minus - długo się włącza (pasek ładowania przechodzi 35 razy).

Wszystko ma swoje wady i zaletySmile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#22
To jest to:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Najbardziej chmurowym antywirusowym jest Prevx. Zajmowany rozmiar na dysku jak i liczba plików programu jest naprawdę imponująca.
Prevx składa się z mniej niż 5 plików (chyba 2 sterowniki, główna aplikacja i chyba coś jeszcze).
#23
Nie znam angielskiego, ale zrozumialem, ze ochrone offline pelni przede wszystkim bloker behawioralny, a on jest tylko w wersji Pro
#24
Weź przez tłumacz google.
#25
Eugeniusz napisał(a):Całkiem niedawno w Chipie podali 10 największych pomyłek IT, m.in.:
- Vista
- pierwsze monitory LCD
- Linux i oprogramowanie open source (ale na płytach i tak ładują takie aplikacje, a ostatnio dali Ubuntu 11.04...)
- dyski SSD

W dyskach SSD napisali że są drogie, mają małą pojemność i "po iluś tam razach odczytu/zapisu komórki umierają". Dwa numery w przód a na okładce strzelili hasło "dyski SSD staniały!", a w artykule opisują same plusy dysków SSD (że są superaśne, idealne, nic tylko iść do sklepu i kupować)
Facepalm



Wg mnie najgorszym i najbardziej idiotycznym produktem jest... WinRAR! Tak, WinRAR! Jego licencja to już legenda, uśmiech w stronę twórcy.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
#26
tommy504 napisał(a):
Plati napisał(a):Może to dziwne, ale przez 3 lata używania Vista ani razu mi się nie zawiesiła. Jedyny minus - długo się włącza (pasek ładowania przechodzi 35 razy).

Wszystko ma swoje wady i zaletySmile


Zapomniałem dodać, iż ten system nie był nigdy formatowany. To przez to ładuje się tak długo.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#27
Przez 3 lata nie formatowales dysku? Smile
Nieźle.
#28
To chociaż go choć raz zdefragmentuj jak HDD Wink
Wcześniej zrób czyszczenie systemu systemowym narzędziem.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#29
hm... znacie może jakąś dobrą stronkę gdzie są różne przepisy wraz z podaną przewidywalną ceną za zakupione produkty i ilością porcji do zrobienia?
#30
Znam osobę która postawiła system w lutym 2004 roku i do tej pory działa świetnie...
#31
Czy Prevx jest nadal rozwijany?


Dodano: 19 sie 2011 10:00

Ok, jest rozwijany jako Webroot Smile
#32
No to najnowszy Firefox stał się ponownie moją domyślną przeglądarką Grin
Porzuciłem go po wydaniu pierwszej bety Google Chrome i dzisiaj znów powrócił do łask.
SpeedyFox + cache w pamięci RAM + AdlbockPlus = naprawdę szybki Firefox Grin
#33
Mądra decyzja ktostam Smile
#34
Szybki Firefox? To prawie utopia Grin.
#35
Geniu, a kiedy go miales ostatni raz zainstalowanego?
#36
Grin
Zaczął mnie wkurzać GC po ostatniej aktualizacji. Jak do tej pory była to jedyna bezproblemowa przeglądarka, tak ostatnio zaczęła odmawiać mi posłuszeństwa, więc przyszedł czas na zmianę Wink
Opera odpada, bo nie działa w niej plugin do obsługi tokena ABN Amro, IE 9 - może by się nadał, ale jakoś mi nie leży tak po prostu.
Został więc Firefox, który ostatnio przyspieszył z rozwojem, więc póki co, to zostaje.
#37
kamil10506 napisał(a):Geniu, a kiedy go miales ostatni raz zainstalowanego?

Przedwczoraj. Rany boskie, spójrz na user agent.
#38
Eugeniusz napisał(a):Szybki Firefox? To prawie utopia Grin.

Powaga. Sam byłem lekko zaskoczony szybkością wersji 6 (chociaż na domyślnych ustawieniach jest nadal wolniejszy od GC czy Opery).
#39
To moze na Linuxie jest wolny...
#40
kamil10506 napisał(a):To moze na Linuxie jest wolny...

Moim zdaniem Firefox na Linuksie, to porażka. Próbowałem na Ubuntu, Siusiaku, Sidux-ie, Fedorze i Pardusie (wszystkie zainstalowane na HDD) i odechciewało się przeglądać Internet.
Co prawda było to już jakiś czas temu (Firefox był w wersji chyba 3.6), więc może teraz wygląda to inaczej, ale sądząc po komentarzu Gienia, to nie sądze Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości