Szybkość pobierania
#1
czy miał już ktoś taki problem ze podczas używania BitCometa było widac na pływającym oknie jakby pobieranie sie zatrzymywało po czym zaraz szło dalej- jak tak to w jaki sposób sobie z tym poradzic. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
towarzyszu mój drogi Smile
wątpię byś coś na to zdziałał ;p
więcej informacji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

towarzysze dobrze mówię ;p bo ja już od ponad roku nie korzystam z sieci p2p
Odpowiedz
#3
Maxym, zamień ten twój program na Utorrenta. Lepiej pobiera i znacznie szybciej się łączy.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
No tak można wybrać inny prog. lub przestać korzystać - ale chodzi mi raczej o to czy jest rozwiązanie takie aby na tym co pisałem działało normalnie. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#5
po 1. liczba udostępniających dany plik czym większa tym szybciej idzie...
po 2. to jest sieć p2p a nie bezpośrednio z serwera... więc nigdy nie osiągnięsz tej pełni szczęścia tak to ujme...
po 3. O ile się nie myle (bo raz korzystałem z tego 2 lata temu jeżeli nie więcej już... ) używajac tego na 128KB/s internecie radiowym pobranie gry graczyło z cudem Grin
natomiast u mojego kolegi jest tak (używa on ARES-a ) ze szybkość ma zadawalającą a powiem ci ze ares tez korzysta z p2p.
jesli coś nie tak niech ktoś mnie poprawi bo jak pisałem wyżej ja się nie orientuje z tym zabardzo a pisze tylko to co miałem z doświadczenia Smile
Odpowiedz
#6
Dobra doprecyzuje może pytanie -net podczas działania zachowuje sie tak ( widac to na oknie pływającym ) jakby szedł i na moment się zatrzymywał po czym z powrotem idzie i tak w kółko na innych antywirusach czegos takiego nie ma. Dociekam tego tematu po powem ze ten antywirusik naprawde jest fajny gdyby własnie nie ta jedna rzecz. Z pozdrowieniami Smile
Odpowiedz
#7
próbowałem to nie to
Odpowiedz
#8
Zmieniłem wersje na Free i wszystko chula aż miło i to mnie cieszy bo naprawdę dobry to antyvir po nodzie juz mi śmieci znalazł Cool
Odpowiedz
#9
W sumie to ja niby mam Avirę Premium ale mi normalnie ściąga. Mam łącze 1024kb/s i nie spowalnia mi pobierania plików z p2p Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości