Norton Mobile Security LITE
#1
Symantec wydał bezpłatnąwersję swojego pakietu zabezpieczającego dla smartfonów z systemem Android, Norton Mobile Security LITE .
Wersja darmowa jest uboższa od swojego komercyjnego brata o następujące funkcje:
- ochrona antyphishingowa przeglądarki
- zdalna lokalizacja i wymazanie danych na urządzeniu
- filtr połączeń i SMS

Więcej informacji można znaleźć w oficjalnej zapowiedzi na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

oraz w

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Odpowiedz
#2
Hmm kiedyś był dział z zabezpieczeniami dla smartfonów, ale teraz nie ma po nim śladu.
Jak widać, pojawia się coraz więcej tego typu appsów Smile
Odpowiedz
#3
z marketu znikła pełna wersja jakiś miesiąc temu dostałem kluczyk do tej pełnej i teraz jej ni maFacepalm
Odpowiedz
#4
Sądzę, że jak zainstalujesz wersję LITE i wpiszesz kluczyk, to będziesz miał pełną wersję komercyjną.
Odpowiedz
#5
Dzięki za info. Może zainstaluję. Na razie nie używam żadnego zabezpieczenia.
Odpowiedz
#6
A na Symbiana nie ma?
Odpowiedz
#7
Symbian to umierający system Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#8
NiestetyNone2
Szkoda że marketing Androida wygrywa Sad
Odpowiedz
#9
Eugeniusz napisał(a):NiestetyNone2
Szkoda że marketing Androida wygrywa Sad

Dlaczego szkoda? Android do bardzo dobry system, bardzo elastyczny, responsywny i póki co mnie nie zawiódł.
Nie mogę powiedzieć tego samego o Symbianie, którego użytkownikiem byłem przez parę ładnych lat - system bardzo wolny, mało konfigurowalny, dość często zawieszający się. Nie wrócę do Symbiana (podobnie jak do Windows Mobile/Windows Phone), po tym jak spróbowałem Androida.
Odpowiedz
#10
Co do Windows Phone nie uprzedzałbym się zanim bym go nie wypróbował - w najnowszej aktualizacji MS doda to co brakowało - np. wielozadaniowość itp itd Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#11
ktostam napisał(a):Nie mogę powiedzieć tego samego o Symbianie, którego użytkownikiem byłem przez parę ładnych lat - system bardzo wolny, mało konfigurowalny, dość często zawieszający się.

Mam nadzieję że z aplikacji wychodziłeś z menu (opcja wyjdź, close, exit etc/), nie np. czerwoną słuchawką?
Odpowiedz
#12
JA mam teraz telefon z Symbianem i mam go ochotę wyrzucić czasami przez okno Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#13
Mówicie, że Symbian martwy - no ok. Ale są ludzie (w tym ja) co mają komórki z tym systemem. To chyba nie jest taki duży problem zrobić antywira pod Nokię...
Odpowiedz
#14
antyvirek pod nokie jest od lat
Odpowiedz
#15
Chodzi Ci o MobiShield? Czy może jest coś innego. No ale Norton to Norton.
Odpowiedz
#16
nie jeszcze na n70 miałem jakiś "pakiecik" internet security antyvirus + firewall
teraz mam jeszcze mobilnego endpointa ale nie wiem jak to wygląda bo nigdy tego nie instalowałem
Odpowiedz
#17
To płatne programy? Norton fajnie zrobił, że wypuścił darmowy.
Odpowiedz
#18
płatne ale tego endpointa mam za darmo ale że nie mam symbiana to nie używam
Odpowiedz
#19
A to jest jakiej firmy?
Odpowiedz
#20
to wszystko jest Symanteca Endpointa robią dla firm a Nortona dla zwykłych klientów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości