Anonimowy zapowiedzieli zniszczenie Facebooka
#1
Cytat: W nadchodzącym dniu 5 listopada Facebook zostanie zaatakowany przez Anonymous. Znana grupa cyberaktywistów wydała oświadczenie ostrzegające, że najważniejsza sieć społeczna „przestanie istnieć”, z powodu sprzedaży danych i prywatnych informacji jej użytkowników.


Treść wspomnianego oświadczenia:
Cytat: Uwaga obywatele świata. Jesteśmy Anonymous.

Chcemy zwrócić waszą uwagę, mając nadzieję, że usłyszycie ostrzeżenia, jak następują: Twoje medium komunikacji, tak bardzo przez was wszystkich uwielbiane, zostanie zniszczone. Jeśli jesteś hakiwistą lub po prostu facetem, który chce bronić wolności informacji, przyłącz się do sprawy, do zabicia Facebooka w imię waszej własnej prywatności. Facebook prowadzi sprzedaż informacji agencjom rządowym i udziela dostępu do zabezpieczonych danych, tak, aby można było szpiegować ludzi z całego świata. Niektóre z tych tak zwanych „whitehat infosec” firm („białokapeluszowych firm zdobywających informacje bezpieczeństwa”), pracują dla rządów autorytarnych, takich jak Egipt czy Syria. Wszystko, co robisz na Facebooku pozostaje w Facebooku, niezależnie od ustawień „prywatności”. I usunięcie twojego konta jest niemożliwe, nawet jeśli „usuniesz” konto, wszystkie twoje dane osobowe i informacje na twój temat pozostają w Facebooku i mogą być odzyskane w dowolnym czasie. Zmiana ustawień prywatności konta Facebook także jest złudzeniem. Facebook wie o tobie więcej niż twoja własna rodzina. Nie możesz się ukryć przed rzeczywistością, w której wy, ludzie z Internetu, żyją. Facebook jest przeciwieństwem sprawy Antisec. Nie jesteś bezpieczny, ani przed nimi, ani przed żadnym rządem. Pewnego dnia spojrzysz wstecz i uświadomisz sobie, że to, co zrobiliśmy, było właściwe. Przemyśl to, a my się w tym czasie przygotujemy. Przejdziemy do historii, 5 listopada 2011 roku.

Jesteśmy Anonymous. Jesteśmy Legionem. Nie przebaczamy. Nie zapominamy. Oczekujcie nas.

Źródło oraz więcej info:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


O ile to nie bujda, to możemy być świadkami czegoś naprawdę ciekawego...
Odpowiedz
#2
Tak jest, zniszczyć twarzoksiążkę.
Szczerze mówiąc mam tam konto, ale na nim nic się nie dzieje, prawie puste jest.
Odpowiedz
#3
kto madry ostrzega przed atakiem?
moze refref wkroczy do akcji jesli atak rzeczywiscie bedzie mial miejsce.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
i bardzo dobrze powinno to coś zniknąć z sieci
Odpowiedz
#5
Życzę im jak najlepiej, ale żeby zniszczyć to "imperium" musieli by wysadzić w powietrze wszystkie serwerownie.Lol
This is a War, And We Are Soldiers !
Odpowiedz
#6
Trochę długo trzeba czekać...
Odpowiedz
#7
Muszą się przygotować Grin
Odpowiedz
#8
Nieco dziwne że taką znać. No ale skoro dali sobie aż tak długi czas, to może rzeczywiście chcą wyciągnąć najsilniejsze działa i wyrządzić FB realne szkody?
Co potem? Atak na google? Smile
Odpowiedz
#9
lukasamd napisał(a):Atak na google?

Why not? Smile
Poczekamy zobaczymy.
Odpowiedz
#10
No, w końcu zrobią porządek z tym idiotycznym FB Tongue

No ale po co oni to zapowiadają? Pewnie teraz Mark zabezpieczy bardziej FB i będzie trudniej...
Ale teksty to mają niezłe Grin
Odpowiedz
#11
W sumie mi to tam obojętne - gorzej dla tych dla których FB to całe życie Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#12
Eru napisał(a):W sumie mi to tam obojętne - gorzej dla tych dla których FB to całe życie Grin


Tak, a niestety takich ludzi jest baaardzo dużo Facepalm
Odpowiedz
#13
Z tego co pamiętam, to Anonimowi dość często zapowiadali swoje eventy.
Mam konto na FB, ale nawet jak wstanę jutro rano i się okaże, że FB już nie ma, to płakał nie będę.
Odpowiedz
#14
Fajnie, a nawet bardzo fajnie! Mam nadzieje, że coś z tego będzie bo przeżyć coś takiego to ciekawe doświadczenie. Korzystam z fb, ale raczej z założenia do czego służy - znajomi, pogadać, znaleźć, gdyż sporo ludzi ostatnio ciężko dorwać na gg, a tam zawsze są pod ręką.

Ludzie dla których fb to życie znam... tak ciężkie przypadki jeszcze nie są, ale i tak przeraża mnie co głupia strona może zrobić z człowiekiem.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#15
i za NK tez niech się wezmąWink
Odpowiedz
#16
ale oni są TĘPIFacepalm właściciel fb chce go we wrześniu zamknąć [tylko nie pamiętam czy w tym czy w następnym roku]chyba,że to plot kai była
Odpowiedz
#17
shinjiru napisał(a):ale oni są TĘPIFacepalm właściciel fb chce go we wrześniu zamknąć [tylko nie pamiętam czy w tym czy w następnym roku]chyba,że to plot kai była


Info z brukowca "Weekly World News" a co potrafi ta gazeta można zobaczyć np. tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

w10 - OSArmor + Simplewall
Odpowiedz
#18
nie zdziwiłbym się jakby te informacje były prawdziwe w jakims stopniu Wink
Odpowiedz
#19
Pomyślmy... czy Ty, czy ja zamknęlibyśmy biznes przynoszący milionowe dochody?
Odpowiedz
#20
Tak [trollface]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości