Anonimowy zapowiedzieli zniszczenie Facebooka
#21
Szczerze - wątpię. Szansa, że to zrobią... Zerowa. No jeśli kilka milionów komputerów podłączą to może wtedy.
Odpowiedz
#22
To ty chyba nie znasz możliwości Anonimowych Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#23
3 miesiące byłem pewny że Sony ma bardzo dobre zabezpieczenia i nie pozwoli sobie dmuchać w kaszę...
Odpowiedz
#24
ja tam się zgodzę żeby ddosem na jakiś czas zgasić serwis ale całkiem wyeliminować w to wątpię no chyba ze tak jak lanzone napisal wysadzic wszystkie serwerownie w kosmos,albo zainfekować czymś porządnym ze się popala bądź uszkodzi jakaś elektronika z tego co pamiętam był jakiś szkodnik co przegrzewał układy graficzneTongue
Odpowiedz
#25
Niech zmienią hasło głównemu adminowi ;p
Odpowiedz
#26
Prosta sprawa taki serwis zablokować, jak można już elektrownie atomową powstrzymać od produkcji bomby.
Odpowiedz
#27
chyba energii elektrycznej Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#28
he Andrzejowi chodziło o IRAN i wirówki zapewneTongue
Odpowiedz
#29
''Remember remember the 5th of November''
Odpowiedz
#30
Jest i film:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

BTW: Anonimowi do tej pory ani razu nie spudłowali (Sony, sieci rządów Brazylii i Zimbabwe, Universal Music Group, Viacom).
Cool
Odpowiedz
#31
Rozwalił mnie jeden z komentarzy pod filmem:
Cytat: Is there an event page on facebook yet?

Grin
Odpowiedz
#32
Ciekawe kiedy zaatkują nas Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#33
Zapomniales Geniu dodac, ze wykradli 1 GB danych NATO...
Odpowiedz
#34
Tak tylko wyliczałem.
Odpowiedz
#35
Łoo no to grubo. Kojarzyłem ich tylko z Sony. Teraz myślę, że im się uda. Trzeba im pomóc Lol
Odpowiedz
#36
A ja tak się zacząłem zastanawiać, czy cała ta akcja nie jest aby chwytem socjologicznym.
Wypuszczają oświadczenie o ataku na FB a ludzie w obawie o swoje dane zaczną likwidować konta na FB - dzięki czemu do 5.11 FB wykończy się sam za sprawą ucieczki własnych użytkowników. Tak sobie myślę...
Odpowiedz
#37
Niee, moim zdaniem 80% użytkowników fejsa nawet o tym się nie dowie przed 5 listopada.
Odpowiedz
#38
Dali sobie sporo czasu, żeby informacja obiegła świat, więc kto wie...
Odpowiedz
#39
Hmm założę się o stówę, że większość ludzi o tym się nie dowie, chyba że nagłośnią to w tiwi.
Odpowiedz
#40
ktostam
hmm tez tak może być całkiem by to nie głupia zagrywka socjotechniczna była
Flash999
he to kto zacznie rozprowadzać działo jonowe myśle że wiesz o czym pisze nie chce podawać pełnych nazw Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości