Avira Premium Security
#1
Czy pakiet Aviry premium umywa się do Comodo IS? Bo jak czytam to forum i wypowiedzi Comodo wydaje się być najlepszym rozwiązaniem (nie patrzę na cene)
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#2
Tak, Comodo jest lepszym produktem. Avira już podupada.
Odpowiedz
#3
Sam nie wiem co o tych wszystkich pakietach myśleć, zgłupiałem już.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#4
Bierz Comodo i tyle. Będzie najlepszym rozwiązaniem.
Odpowiedz
#5
po prostu zainstaluj ktorys. wybor zabezpieczenia to nie decyzja zycia.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
instalowałem comodo, eseta, g date 2011, kasperskiego, eseta, i inne a nie instalowalem f secure i aviry

a na tej podstawie tabelki już comodo nie wypada tak znakomicie (CHIP 2011/07

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#7
Nie wiadomo jaka była metedologia tych testów. Poza tym na takie testy nie warto patrzeć. Akurat Comodo ma świetne wyniki, jeśli chodzi o ochronę w czasie rzeczywistym.
Odpowiedz
#8
Powiedzmy sobie szczerze, Comodo IS potrafi zamęczyć procesor, zwłaszcza podczas aktualizacji. Było to już omawiane na forum.
Odpowiedz
#9
Cytat: Kompa mam dobrego proc x2 2,8

Problemu chyba nie będzie.
Odpowiedz
#10
Nie wiem czemu autor napalił się na pakiet. Zestawy można takie bajeranckie zrobić że się w głowie nie mieści. Tym bardziej jeżeli mamy system 32 bity. Ja też nie przekonałem się jeszcze do av comodo,dlatego np teraz używam go z bardzo lekka pandą pro cloud.Av z pandy w tym przypadku wspomagany jest cloud scanem comodo. Poczekam na szersze zmiany, ale nie jest źle. Firma jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o szybkość dodawania nowych zagrożeń do baz. Np jeślipierwszego dnia była na poziomie 70% to po 12hzdarzało sięże był obserwowany skok np 20%. Wszystko jeszcze zależy czego oczekuje się od pakietu. Zainstaluj na virtualu sobie to co cie interesuje i kilka razyodpal np po 20 wirusów, odpowiedź przyjdzie sama.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#11
Ja tez proponowalem juz zestaw. Za darmoche mozna sobie walnac zabezpieczenie o swietnej skutecznosci


Dodano: 04 sie 2011 18:39

Ja tez proponowalem juz zestaw. Za darmoche mozna sobie walnac zabezpieczenie o swietnej skutecznosci
Odpowiedz
#12
To może zrobimy tak jak mówicie. Wybierzmy jakieś zestaw. A moderator ew niech wydzieli temat jak poprzednio.

Poprosił bym o zestawy i darmowe i płatne. Słyszałem wiele dobrego np o Emisoft Malware (czy coś takiego) do tego firewall Comodo i jakiś HIPS (jaki?) Fajnie jeśli wszystko było by w języku "PL". Dobry byłby ten zestaw?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#13
Podaj specyfikacje pc pełną. Czego oczekujesz odzestawu. Jakie ma być natężenie powiadomień. Jak użytkujesz pc.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#14
Ok, wiec moj faworyt:
Emsisoft Anti-Malware(swietna wykrywalnosc, dosc lekki, sypie falszymi alarmami, ale niedlugo sie to zmieni) + Online Armor Premium(swietny Firewall i chyba najlepszy HIPS. Po angielsku)
Dodatkowo WOTdo przegladarki (blokuje zlosliwe strony)

Darmowy: P anda Cloud Free + Online Armor Free +WOT+ew.SpyShelter Free, ale nie musi byc.
Jak chcesz wiecej zestawow, to podam.

Dobra, podam od razu:
Darmowy: Avast Free+Comodo Firewall+WOT

Panda Cloud Free+Malwarebytes Anti Malware PRO+Comodo Firewall+WOT (moj płatny faworyt nr.2)

Immunet Free+Comodo Firewall

Avast Free+Private Firewall (po angielsku, porządna zapora)

Panda Cloud Free+Private Firewall

Avast+Immunet Free+Private Firewall


Wszędzie możesz zainstalować WOT.
Odpowiedz
#15
bardok206 napisał(a):Podaj specyfikacje pc pełną. Czego oczekujesz odzestawu. Jakie ma być natężenie powiadomień. Jak użytkujesz pc.

proc: athlon x2 2,8 GHz
mobo: asus m4a78-em
ram: 2x2 ddr2 800MHz
grafa: gagabyte radeon hd 4850 1GB
dysk: seagate 500GB
przeglądarka: opera 11.5

Natężenie powiadomień? Nie wiem. Lubie wiedzieć co mi się łączy z netem jak w Comodo - to mi się podobało, ale żeby jakoś nadmiernie w szczegóły się wgłębiac to nie. Jak użytkuje? Zdarza mi się przeglądać podejrzane strony (nie mylić z xxx Smile) Często korzystam z płyt i pendraiwów od znajomych, więc coś moga zawierać

i z innej beczki: online armor należy do tego samego producenta co emisoft malware?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#16
Bierz
Albo:
zestaw z mojego podpisu (poprzedni, to były jaja) Malwarebytes w wersji PRO (jest dosyć tani)
albo:
Panda Cloud Free+Comodo Firewall
albo:
Avast+Immunet Free+Comodo
Odpowiedz
#17
A czy tem Emimsoft i Malwarebytes Anti Malware to nie to samo praktycznie? Bo jak rozumiem emimsoft działa też jako antywirus a ten malwarbytes w wersji pro też może działać w czasie rzeczywistym więc na moje oko dwa programy masz takie same albo się mylę
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#18
Doskonale sie uzupelniaja, mimo ze oba posiadaja modul ochrony w czasie rzeczywistym.
Odpowiedz
#19
wystarczy Ci sam Emsisoft A-M jedynie możesz od czasu do czasu przeskanować kompa Malwarebytes Anti Malware co nie jest jakoś specjalnie wymagane...
Do tego firewall jeśli pl to polecam taki jak w podpisie u mnie...
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#20
A do trgo jakiś HIPS? Albo czy nie lepszym rozwiązaniem będzie COmodo bez AV a zamiast niego Emisoft?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości