Gdzie kupić?
#1
Witam. Szukam w sklepach Aviry Premium lub Security Suite, i nie ma, nigdzie nie ma, tylko KIS jest i Eset SS. No i norton oczywiście. Mam Avire Free od 2005 ale chciałbym spróbować np. firewalla od Aviry. Może koło was jest jakiś sklep z produktami Aviry?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
Online możesz kupić .

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
To wiem (tam jest nawet polska wersja tej strony), ale chciałbym zobaczyć ją w jakimś sklepie w Polsce. Może jest w jakichś sieciach sklepów dostępna?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
Plati napisał(a):To wiem (tam jest nawet polska wersja tej strony), ale chciałbym zobaczyć ją w jakimś sklepie w Polsce. Może jest w jakichś sieciach sklepów dostępna?


Witam,

tak z ciekawosci zapytam, czemu tak bardzo zalezy Ci na kupnie Aviry fizycznie w PL w sklepie?
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#5
Nie zależy mi wcale na kupnie Aviry platnej, bo wspaniale spisuje się Personal, tylko do swojego firewalla (a raczej firmy, ktora go produkuje) nie jestem przekonany. Po prostu chcialem wiedziec czy jest mozliwosc kupna w sklepie w Polsce, tak jak to jest z np. KIS.

Proponuję zamknąć temat.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości