BSOD i restart z niewiadomego powodu
#21
Eru napisał(a):A co ty w taki sposób niby sterowniki odinstalowujesz? Grin


Nie bądź śmieszny , udajesz czy naprawdę jesteś taki "niemądry" ?
Jest opcja wyłącz i odinstaluj, ta pierwsza wyłącza urządzenie jak sama nazwa wskazuje (odinstalowuje kartę graf. jak to napisałeś Smile ) , druga sterownik urządzenia.
Odpowiedz
#22
Ważne, że ty nie udajesz i jesteś "mądry" Tongue
Najwyraźniej mi się nazwy pomyliły - sorki - ale w sumie chyba nikt nie odinstalowuje sterów przez menedżera urządzeń tylko przez aplet "odinstaluj lub zmień program" wraz z "oprogramowaniem" raczej Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#23
A ja tak odinstalowuję, jak zajdzie potrzeba.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Najświeższy ster do mojej Nvidii 9300M GS to 275.50
Odpowiedz
#24
andrzej76 napisał(a):Najświeższy ster do mojej Nvidii 9300M GS to 275.50


Tak i jest to wersja BETA sterownika - według strony nvidii - a BET sterowników to wolę nie używać - no chyba że tobie tam to obojętne Wink
Taki lekki offtop - koniec Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#25
Eru napisał(a):Ważne, że ty nie udajesz i jesteś "mądry" Tongue
Najwyraźniej mi się nazwy pomyliły - sorki - ale w sumie chyba nikt nie odinstalowuje sterów przez menedżera urządzeń tylko przez aplet "odinstaluj lub zmień program" wraz z "oprogramowaniem" raczej Tongue

Nie pogrążaj się bardziej chłopcze , śmieszny jesteś i tyle, po raz kolejny dajesz przykład swojej głupoty .
Plati zadał pytanie , a ty szydzisz z niewiadomego powodu, dodatkowo wprowadzasz w błąd .
Odpowiedz
#26
Taaaak... też cię loffciam Tongue
A tak na serio to może wyluzuj trochę bo się strasznie napinasz...
Podałem mu sposób w który zapewne najczęściej ludzie odinstalowują sterowniki - co do 2 części wypowiedzi fakt mogłem coś pomylić bo raczej nie zdarzało mi się tak deinstalować sterów - niemniej jednak przyznałem, że mogło mi się coś pomylić...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#27
Eru napisał(a):Tak i jest to wersja BETA sterownika - według strony nvidii


Jest okey, nic się nie mąci w systemie, więc czemu nie, niech grafa zapitala na nim, nic złego się nie dzieje, nie grzeje się, BSOD-ów nigdy z powodu tego czy innego steru nie miałem, 2 lata i jest dobrze.
Odpowiedz
#28
Andrzej, Windows to nie Linux, powinno się instalować stery z certyfikatem WHQL, czyli stabilne. Beta stery instaluję sie na własne ryzyko.

Plati, co to za karta jest? Jaki model? Bo z loga wynika, że masz wersję sterów 196.21, a to nie jest najnowsza wersja, chyba, że masz jakąś starszą kartę.

Kiedyś też miałem takie BSODy, tylko że na ATI. Też był winny sterownik od karty graficznej. Przy odpalaniu gry, albo po kilku minutach komp się resetował. Musiałem przeczekać do następnej wersji sterów.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#29
Już prawdopodobnie wiem dlaczego się resetuje komputer. Kilka dni temu ściągnąłem ze strony nvidia najnowszy driver do mojej karty (275.33), co jakiś czas przy wyłączaniu Guiminera się resetuje komputer (raz na 20 wyłączeń tego programu), co jest dziwne, bo w czasie gdy program jest uruchomiony, komputer działa jak należy. Aha, i nie włączałem Guiminera przed zainstalowaniem najnowszego drivera.

Karta graficzna to GTX 470.

//Edit: Odinstalowałem sterownik przez CCleaner, tak jak pokazał Andrzej, po ponownym uruchomieniu komputera system sam zainstalował jakiś sterownik.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#30
Zainstalował wersję dołączoną przez MS - czyli podstawowy systemowy sterownik Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#31
DX najnowsze?
Sterowniki do płyty/chipsetu/procka wgrane najnowsze?Wink


Dodano: czwartek, 28 lipca 2011, 22:11

DX najnowsze?
Sterowniki do płyty/chipsetu/procka wgrane najnowsze?Wink

Nie jakiś, tylko system wrzucił podstawowy sterownik od M$.

Nie wiem, po co używacie CCleanera, jak odinstalowywanie sterów też jest dostępne w panelu sterowania, no chyba, że nie ma to wtedy tak.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#32
tommy504 napisał(a):Nie wiem, po co używacie CCleanera


Dałem przykład, że to też jedna z opcji odinstalowania programu czy strownika, wiadomym jest , że przez panel sterowania jak najbardziej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości