Pakiet Internet Security
#21
Eugeniusz napisał(a):Przestańcie z tym Comodo, Comodo, Comodo. Nie ma nic innego na świecie?


Pewnie że jest ale nie ma nic lepszego od comodoTongue
Odpowiedz
#22
slawsi5 napisał(a):Pewnie że jest ale nie ma nic lepszego od comodo


Bez urazy, ale takie gadanie to już fanatyzm.
Comodo w ostatnim czasie bardzo prężnie poszło do przodu, ale nadal ma swoje wady i np. nadal nie można nazywać go pełnoprawnym IS (a gdzie ochrona rodzicielska?).
Zależnie od zastosowania, lepsze jest jedno, lub inne rozwiązanie, Comodo nie ma na nic wyłączności Wink
Odpowiedz
#23
Na miejscu Comodo zmieniłbym nazwę Internet Security na Antivirus+Firewall (tak jak AVG miało taką edycję, G Data również), ale z drugiej strony nazwa Internet Security ma swój sens, marketingowy rzecz jasna Suspicious
Odpowiedz
#24
ale bezsensowna dyskusja : o

zeby doszlo do kradziezy danych do czego musi dojsc? ano prawie zawsze jest to zlosliwy kod. akurat cis to twarda sciana, ktora trudno obejsc nawet na domyslnych. nie widze powodu by twierdzic, zeby uwazac iz cis jest gorszy w ochronie tozsamosci bo brakuje mu pierdol.

gieniu, idz nawracaj userow avasta, ciagle tylko ten avast. dlaczego? bo jest prosty i darmowy. analogicznie mysle jest z cisem tylko tu wygrywa skutecznością .


Dodano: 27 lip 2011 15:08

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#25
W tym temacie nie ma mowy o Avascie. Poza tym nie zamierzam nawracać ludzi, bo religijność (w tym i fanatyzm Suspicious ) nie jest moją mocną stroną.
A argument "ciągle tylko ten Avast" jest nietrafiony, ponieważ w przeciągu ostatniego czasu nie miałem okazji proponować Avasta. Niestety ale takie argumenty przeciwko mnie nie działają, ponieważ nie mam jasno określonego oprogramowania, które wychwalam i bronię za wszelką cenę.Znam wady OA (i mówię: zapora OA nie jest tak superaśna jak Outpost czy Sunbelt, jest stosunkowo ciężkim firewallem), EAM (potrafi złapać fp, cudowna wykrywalność wynika z silnika Ikarusa, Emsisoft ma niewielki udział w tym), alternatywnym oprogramowaniem (problemy z sprzętem typu karty graficzne, zasilanie notebooków). Walczę tylko z totalną ignorancją i wysokim mniemaniem.
Ha!
Odpowiedz
#26
Co do tego, że comodo nie ma kontroli rodzicielskiej czy mozliwosci tworzenia kopii zapasowych w ogóle mi nie przeszkadza. No nic bedę musiał potestować.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#27
slawsi5 napisał(a):Zainstaluj Comodo IS - nie ma co wydawać sałaty na produkty które w cale nie są lepsze od darmowego CIS a tak na prawdę jedynym konkurentem Comodo jest Kaspersky IS reszta moim zdaniem nie warta uwagi bo jest Comodo ISTongue

Dobre!Facepalm
Odpowiedz
#28
lukasamd napisał(a):
slawsi5 napisał(a):Pewnie że jest ale nie ma nic lepszego od comodo


Bez urazy, ale takie gadanie to już fanatyzm.
Comodo w ostatnim czasie bardzo prężnie poszło do przodu, ale nadal ma swoje wady i np. nadal nie można nazywać go pełnoprawnym IS (a gdzie ochrona rodzicielska?).
Zależnie od zastosowania, lepsze jest jedno, lub inne rozwiązanie, Comodo nie ma na nic wyłączności Wink


moja wypowiedź czysto luźna z lekką ironią odpowiadałem na pytanie w żartobliwym tonieTongue


Dodano: 28 lip 2011 11:56

Ambient napisał(a):
slawsi5 napisał(a):Zainstaluj Comodo IS - nie ma co wydawać sałaty na produkty które w cale nie są lepsze od darmowego CIS a tak na prawdę jedynym konkurentem Comodo jest Kaspersky IS reszta moim zdaniem nie warta uwagi bo jest Comodo ISTongue

Dobre!Facepalm


Każdy ma swoje zdanie i ulubione programy - ja oprócz tych dwóch softów lubie połączenie Avast Pro + Comodo FW a do każdej z tych opcji obowiązkowo MBAM Pro...
Odpowiedz
#29
nie kazdy chce placic, nie widze powodu by "obowiazkowo" kupowac mbam pro

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#30
Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale zainstalowałem Comodo IS + Malwarebytes'' Anti-Malware.


Dodano: 28 lip 2011 14:36

Sory, że odświeżam. Co możecie mi powiedzieć nt Aviry premium IS? Może konkurować z Comodo IS?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#31
Moim zdaniem nie. Avira nie ma nic interesującego.
Odpowiedz
#32
chciałeś powiedziec "ostatnimi czasy" ? TongueJak ci tak zależy na bezpieczeństwie logowania to sobie walnij key scramler [czy jakoś tak]ponoć dobry , no i używaj klawiatury ekranowej bo chyba jest to bezpieczniejsze rozwiązanie czyż nie? ;d zresztą myślałem,że to bank ma się martwić o bezpieczeństwo swoich klientów,a nie klient lol


Dodano: 28 lip 2011 15:11

albo walnij sobie linuxa na jakiejś wolnej partycji i tyle do internetu wsam raz
Odpowiedz
#33
odi napisał(a):Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale zainstalowałem Comodo IS + Malwarebytes'' Anti-Malware.


Dodano: 28 lip 2011 14:36

Sory, że odświeżam. Co możecie mi powiedzieć nt Aviry premium IS? Może konkurować z Comodo IS?


Bardzo dobrze zrobiłeś instalujac CIS chyba że jak masz kasę to wypróbuj KIS a jak się sprawdzi to zakup licencjęTongue

Co do Aviry to nie ma sensu tego pakietu instalować...
Odpowiedz
#34
Jeżeli cena nie gra roli, to pod uwagę brałbym KIS lub NIS.
KIS w wersji 2012 jest naprawdę lekki, a w ciągu 2 do 3 tygodni powinna układać się polska wersja językowa.


Dodano: 29 lip 2011 17:01

Albo jeszcze co innego przyszło mi do głowy: DefenseWall Personal Firewall + MBAM / HMP / EEK jako skaner na żądanie.
DWPF bije wszystko na głowę Wink
Odpowiedz
#35
Polecam F-Secure Internet Security, Pandę IS, Eset Smart Security (niedługo wyjdzie wersja 5), ew. Nortona. Dla bardziej zaawansowanych Online Armor ++, chociaż nie jest to pełnoprawny Internet Security.
Odpowiedz
#36
kamil10506 napisał(a):Polecam F-Secure Internet Security, Pandę IS, Eset Smart Security (niedługo wyjdzie wersja 5), ew. Nortona. Dla bardziej zaawansowanych Online Armor ++, chociaż nie jest to pełnoprawny Internet Security.

z tego co tutaj czytam nie sa polecane te programy ale może się mylę.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#37
Każdy ma na ten temat swoje zdanie..
Używam ESET Smart Security/NOD32 od kilku lat i nie planuje zmianySmile
Myślę, że za kilka(?) tygodni można się spodziewać pełnej wersji 5 (teraz można przetestować wersje 5 RC - ma HIPS i cloud).
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz
#38
OA++ to bardzo specyficzny program, bardziej dla zaawansowanych użytkowników. Jeśli takim się czujesz, znasz dobrze angielski to dlaczego nie? Trzeba dobrze ogarnąć tę aplikację by działał efektywnie (np. tryb Run Safer). Miałem dokończyć poradnik, ale zatrzymałem się na szkielecieNone
Produkty Pandy poza Cloud Antivirus praktycznie nie są używane na forum. Z eseta ktoś pewnie korzysta, ale nie przyznaje sie Smile.
Odpowiedz
#39
ananael napisał(a):- ma HIPS i cloud).
ciekawe jak się maja do hipsa comodo.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#40
HIPS Comodo jest lepszy. Nie zapominajmy, że HIPS Eseta to pierwsze podejście, pierwsza wersja.
I mylisz się z tym, że nie są polecane Smile Chyba, że chodzi Tobie o ten temat.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości