Emsisoft A-M + jaki firewall
#21
Kto Ci to powiedział?
Odpowiedz
#22
Nie powiem Smile Czyli ma, tak?
Odpowiedz
#23
Mamutu jest blokerem behawioralnym, więc jest wysoce prawdopodobneże ma w sobie bloker behawioralny.
Facepalm
Odpowiedz
#24
wydaje mi się że mamutu to HIPS z białymi listami to chyba do nie jest prawdziwy bloker behawioralny
Odpowiedz
#25
OOEEsssuu, źle napisałem:
OA++ nie ma blokera behawioralnego
Odpowiedz
#26
Poczytajcie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#27
Geniu, poprawiłem, chodzi mi o OA++
Odpowiedz
#28
Nie zauważyłem.
Odpowiedz
#29
To OA++ ma bloker behawioralny?
Odpowiedz
#30
Nie ma.
Odpowiedz
#31
No Smile I sprawa załatwiona. Mamutu zostaje.
Odpowiedz
#32
ale jest to powielanie wiekszosci funkcji wystepujacych juz w OA lepsze rozwiazanie jest takie Online Armor Premium + Emsisoft Anti-Malware wiesz tam rob jak uwazasz nie zebym cos ci narzucal
Odpowiedz
#33
Tachion, dostalem kluczyk do kwietnia Wink
Mam go odrzucic? Ty bys tak zrobil?
Odpowiedz
#34
nie no uzywaj ile sie daTongueale tak jak napisalem ja bym pozostal przy takiej wersji Online Armor Premium + Emsisoft Anti-Malware
Odpowiedz
#35
Ja tez, ale takich kluczy nie dostalem Smile
Kiedy skonczy mi sie licka na OA++, przechodze na EAM+OA
Odpowiedz
#36
kamil10506 napisał(a):Ja tez, ale takich kluczy nie dostalem Smile
Kiedy skonczy mi sie licka na OA++, przechodze na EAM+OA


a Kaspersky?? bo chyba myślałeś nad nim bynajmniej tak pamiętam..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#37
Eeem tam, nudziło mi się na wakacjach, to wymyslałem rózne głupoty Smile
Odpowiedz
#38
tachion napisał(a):ale jest to powielanie wiekszosci funkcji wystepujacych juz w OA lepsze rozwiazanie jest takie Online Armor Premium + Emsisoft Anti-Malware wiesz tam rob jak uwazasz nie zebym cos ci narzucal


Skoro połączenie OA++ z Mamutu to powielanie funkcji, to to samo trzeba powiedzieć o połączeniu OA z EAM, ponieważ EAM zawiera w sobie Mamutu, a jedyna różnica między OA Premium a OA++, to prosty moduł AV znajdujący się w OA++, więc...?
Poza tym bloker behawioralny =/= HIPS. HIPS pozwala na bardziej szczegółową kontrolę nad poczynaniami aplikacji w systemie, BB natomiast na podstawie analizy zachowań programu, określa czy jest on szkodliwy czy nie - nie pozwala kontrolować dostępu do sterowników, sieci itp., więc muszę nie mogę się zgodzić z opinią o powielaniu funkcjonalności OA (będącego HIPS-em) przez Mamutu - moim zdaniem idealnie się one uzupełniają.
Odpowiedz
#39
jest jeden plus cza dac taki ze w EAM jest ochrona av w czasie rzeczywistym a w OA++ jak mi sie nie zdaje to tylko na zadanie z reszta jest takie zestawienie bardziej polecane przez EMSI ale tak jak napisalem juz wczesniej kto jak woli Tongue
Odpowiedz
#40
A jaka jest geneza tej informacji?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Pojawia się, kiedy coś uruchamiam i blokuje programy. Co oznacza skrót OASIS?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości