Dysk WD opinie
#1
Ostatnio zaczęło mnie martwić to,że niektórzy mówią,że te dyski zewnętrzne z seri WD są do kitu, szybko się psują itd. Kiedy są też opinie,że to jedne z lepszych...więc jak to naprawdę jest? bo zastanawiam się nad zmianą dysku na LG
#2
Osobiście polecam w szczególności serię Black (36miesięcy gwarancji)
Avast! Internet Security v8.0.1482
#3
hmmm chodzi co o WD czy LG... mógłbyś konkretniej jakoś się wypowiedziec? No i czy WDelements to nazwa właśnie seri, czy zwyczajnie nazwa firmy?
#4
shinjiru napisał(a):czy WDelements to nazwa właśnie seri, czy zwyczajnie nazwa firmy?


Tak trudno użyć google?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
#5
a mi chodzi o konkretne opinie, a nie o google None poza tym dalej nie wiem czy chodzi o LG czy o WD z tą "serią black" bo i te od lg są czarne i te od wd są czarne lol
#6
A co ma kolor do firmy Tongue
#7
Moim zdaniem warto zainteresować się Samsungiem z serii F3 - są naprawdę szybkie, do tego dosyć ciche.
Dysk WD w stacjonarce miałem daaaawno temu, nie było problemow nie licząc grzania się.
W lapie obecnie mam też WD (seria Scorpio Black), no i śmiga ładnie, już się tak nie grzeje jak ten desktopowy.
Mimo wszystko gdybym miał stacjonarkę, używałbym pewnie F3.
#8
dzięki lukasamd! Szczere mówiąc wolałbym nie brać samsunga bo z tego co się orientuje to oni mają te swoje "własne" kabelki usb i jakby się coś złamało to tylko serwis, tak czy owak zostanę na razie przy wd...a ile ci ten wewnętrzny wytrzymał? No i jak jest z zewnętrznymi?
#9
W sumie z wewnętrznymi żadnych problemów nie było.
Nie poleciał mi jeszcze w życiu na żadnym komputerze ani jeden talerzowiec.
Poleciał natomiast "tylko" dysk SSD...
#10
lukasamd napisał(a):Poleciał natomiast "tylko" dysk SSD...


To coś z tym dyskiem zrobił ? Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
#11
lukasamd napisał(a):W sumie z wewnętrznymi żadnych problemów nie było.
Nie poleciał mi jeszcze w życiu na żadnym komputerze ani jeden talerzowiec.
Poleciał natomiast "tylko" dysk SSD...

Możemy się zamienić, bo ja mam pecha do dysków. Domowy szlak trafił, drugi chyba też już padł bo komp nie wstaje, laptopowy ma badsektory (ale działa i dalej korzystam - na kopie go mam), laptopowy znowu wariuje bo ustawiony na ciągłe parkowanie głowic - na całe szczęście go programowo udało się przestawić. Ja osobiście nie ruszę samsunga, seagate po tym co mi zaserwowali w życiu, ale ja mam pecha do takich sprzętów widocznie. Za to chwalę sobie toshibę, brat ma i może prędkości nie powalają ale kultura pracy pierwsza klasa.

Nie patrz też tak bardzo na firmę, ale na konkretne serie. Dowiedz się co siedzi w środku i sprawdź czy dana seria nie jest wadliwa. Ja tak miałem z seagate, dwie wymiany aż wreszcie dali inną serię za trzecim razem. Ciebie interesuje 2,5'' czy 3,5''?
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
#12
shinjiru napisał(a):a mi chodzi o konkretne opinie, a nie o google None poza tym dalej nie wiem czy chodzi o LG czy o WD z tą "serią black" bo i te od lg są czarne i te od wd są czarne lol


jeśli 2,5''
WD Scorpio Black (3 LATA GWARANCJI)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


jeśli 3,5''
WD Caviar Black (5 LAT GWARANCJI)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast! Internet Security v8.0.1482
#13
raczej 2,5 no,ale w sumie mi wystarczyła opinia,że dyski WD sa rzeczywiście w porządku tak więc, myślę,że już po temacie , no i dzięki też za propozycje.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości