3 programy od Ashampoo za darmo !
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#2
Chyba jedyna firma, która robi tak często darmowe promocje.
Odpowiedz
#3
Programy dotyczace bezpieczenstwa od firm ktore traktuja je jako nty produkt w portfolio to jest jakis zart.

EDIT:
wyglada na to, ze siedzi na enginach Emsisoftu + Ikarusa
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz
#4
ananael napisał(a):wyglada na to, ze siedzi na enginach Emsisoftu + Ikarusa


Zgadza się Wink dodatkowo czasami wykrywał kilka zagrożeń więcej od Emsisoftu
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#5
ananael napisał(a):Programy dotyczace bezpieczenstwa od firm ktore traktuja je jako nty produkt w portfolio to jest jakis zart.

EDIT:
wyglada na to, ze siedzi na enginach Emsisoftu + Ikarusa

Akurat w tym przypadku to nie żart , i ma lepszą wykrywalność niż Twój Eset.
Odpowiedz
#6
To jest zart. Jesli chcesz miec dobry program AV to wybierasz produkt pochodzacy z firmy AV, gdzie pracuja programisci i ktora ma viruslab. Chcesz miec produkt Emsisoftu to zainstaluj program Emsisoftu. Uzyczane enginy sa czesto w przestarzalych wersjach i faktycznie reseller nie ma na nie wielkiego (albo zadnego) wplywu.

BTW, wiekszosc detekcji Emsisoftu pochodzi z Ikarusa, wiec jak bede chcial obciazyc swoj system drugim enginem to moze skorzystam, ale na pewno nie wyobrazam sobie instalowania Ashampoo Grin Poki co nie czuje takiej potrzeby, wykrywalnosc pojedynczego ESETowego silnika jest zacna.
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz
#7
Na tym forum nic nie można napisać , bo zaraz się do gardła rzucają Grin
Ja tylko napisałem że ma lepszą wykrywalność ,a Ty się spisałeś niepotrzebnie.Faktom się nie zaprzecza , z mojej strony tyle.
Odpowiedz
#8
A ja napisalem tylko, ze bym nie polecal tego typu rozwiazan Smile
Fakty sa takie ze nie pamietam Emsisoftu w testach AV-test.org albo AV-comparatives.org. Ale to pewnie przez swoja zajebistoscSuspicious
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz
#9
Pojedynczy test od AV-Comparatives:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#10
ananael napisał(a):Fakty sa takie ze nie pamietam Emsisoftu w testach AV-test.org albo AV-comparatives.org. Ale to pewnie przez swoja zajebistoscSuspicious

Mam wrażenie ,że niewiele wiesz , a dużo mówisz.
Najpierw piszesz, że ten program AV to żart , nie wiedząc nawet, że posiada silniki o bardzo dużej wykrywalności.
Potem nawet nie sprawdzając mówisz ,że nie brał udziału w AV-Comparatives.
Komentarz dalszy ,chyba zbędny.
Odpowiedz
#11
Masz prawo do swojego sadu, chocby byl i bledny. Ale osobiste wycieczki nie przystoja kulturalnym ludziom.

Wracajac do sprawy. Sam napisalem o tym, jakie ma silniki. Zartem jest sytuacja, kiedy firma ktora nie zajmuje sie security wpada na pomysl firmowania swoja nazwa produktu AV. Do tworzenia takich projektow potrzebna jest specjalistyczna wiedza, a nie umiejetnosc pakowania plytek we wlasne pudelka. Niech Emsisoft bedzie Emsisoftem a nie Ashampoo.

Po kolejne, wypaczyles moje slowa. Nie powiedzialem, ze Emsisoft nie bral udzialu w testach, a ze nie pamietam, aby bral. Eugeniusz podrzucil linka i wszystko stalo sie jasne.

Nastepny razem czytaj prosze ze zrozumieniem, bo sam sobie wystawiasz swiadectwo.
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz
#12
Napisałeś w edycji postu , jakie ma silniki , najpierw jednak soft oceniłeś bezpodstawnie ,to pierwsze.
A po drugie , nie wypaczyłem , a oceniłem poziom Twojej wiedzy i bezpodstawne rzucanie się na soft o którym się nic nie wie.
Odpowiedz
#13
Nic nie zrozumiales. Nie ocenialem tego konkretnego softu a pewne zjawisko firmowania swoja marka czyjegos produktu. To jaki ma silnik jest sprawa calkowicie drugorzedna.

Oceniales moj poziom wiedzy, choc nie mozesz miec o nim pojecia, a nawet jakbys mial, to i tak [...]. Emsisoft znam jako firme, ktora wykrywa bardzo duzo. Az za duzo. Trzycyfrowa liczba false positivow w tescie AV-Comparatives mnie nie dziwi. To po prostu antywirus z innej (co nie znaczy od razu gorszej) polki niz ESET, Kaspersky, Symantec. Widac skupiaja sie na innej grupie klientow.

Dla mnie EOT.
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości