Keriver 1-Click Restore Free
#41
Nie ma za co Smile
Odpowiedz
#42
A jak ten program ma się do szyfrowanej partycji True Cryptem? Są jakieś problemy z przywracaniem, robieniem kopii?
Odpowiedz
#43
Nie miałem żadnych problemów z robieniem kopii gdy miałem dysk zaszyfrowany TC!
Online Armor Premium + Kingsoft PC Doctor Lite + Bitdefender TrafficLight
Odpowiedz
#44
Comodo Time Machine nie lubi się z TC.. Jak dla mnie Keriver 1-Click Restore Free jest najlepszy Smile
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#45
Ok, trzeba będzie go przetestować.... ale na początek reinstalka systemu na nowego moda - pozniej Keriver''em i jazda z programami Wink
Odpowiedz
#46
Czy migawkę mogę zapisać na ukrytej partycji ?? a potem z niej odtwarzać obraz???
Odpowiedz
#47
Jeśli jest widoczna dla Kerivera i ma odpowiednią pojemność, to pewnie potraktuje ją, jak każdy dostępny napęd. Ale nie wydaje mi się to standardowo możliwe...musisz po prostu sprawdzić w opcjach programu podczas instalacji - wtedy dokonuje się wyboru położenia konsoli i migawek.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#48
Keriver przygotował błędną kopię i zmarnował mi dwie płyty DVD...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tak samo na dwóch komputerach.
Zmarnowane płyty, zmarnowany czas i muszę od nowa przywracać system i tworzyć kopieFacepalm ...
Odpowiedz
#49
Ten sofcik od początku mi się nie podobał tworzenie i przywracanie trwa w nim kilkakrotnie dłużej niż w innych programachzawsze się zastanawiałem czym to może być spowodowane
Odpowiedz
#50
Ja tam nie narzekam, u mnie dobrze się spisujeSmilea co do tworzenia płyt to nie próbowałem.
Odpowiedz
#51
Ja tam go chwalę.. kopie jednak mam na innym dysku nie próbowałem bawić się w płytki.
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#52
Jak chcesz to mogę dać ci licencję na inny. Takie oto posiadam:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#53
Jutro poszukam jakiejs alternetywy z tych programow co podales. Jak dla mnie to jest wielkie rozczarowanie. System przygotowalem idealnie. Jak zawsze cos poszlo nie tak...
Odpowiedz
#54
A może za pomocą Keriver Image się uda odzyskać system z płyt ?
Odpowiedz
#55
Mam zamiar spróbować zrobić kopię systemu takim, jakim jest dzisiaj i cofnąć się do starego. Wtedy wykonam kopię innym programem (Macrium Reflect).
Odpowiedz
#56
zord napisał(a):Ten sofcik od początku mi się nie podobał tworzenie i przywracanie trwa w nim kilkakrotnie dłużej niż w innych programachzawsze się zastanawiałem czym to może być spowodowane

U mnie C ma ok 25GB, kopia ma jakieś 8GB, przywraca w jakieś 8-9 min. To dużo?
Odpowiedz
#57
U mnie było około 15 minut na czystym systemie. Wczoraj przywracałem windows 8 programem shadow protect którego używam i zajęło to o ile dobrze pamiętam 2 minuty 10 sekund
Odpowiedz
#58
Mam problem z tworzeniem kopii. Postanowiłem nowy system zrobiłam aktualizacje, zainstalowałem service packa i bez problemu zrobiłem kopię. Teraz zainstalowałem resztę programów i podczas tworzenia kopii wyskakuje błąd. Próbowałem robić kopię z poziomu konsoli, ale wtedy tworzy się kopia innej partycji.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#59
Flash999 napisał(a):Keriver przygotował błędną kopię i zmarnował mi dwie płyty DVD...


Jakie płytyDVD? robisz tylko jedną botowalną CD a do tego masz opcję włączenia lub wyłączenia konsoli ze startem systemu, kopię tworzysz zawsze nawydzielonej partycjilub dysku przenośnym pod usbi powtarzam to z uporem maniaka logicznej.Mam nim zrobione z 7 backupów i śmiga jak ta lala. Backup przywraca mi 5-7 minut w zależności ile on posiada danych.

Jeśli kopię zrobiłeś na dyskach DVD bo jest taka opcja w programie ( zgaduję że w wersji Pro) to możesz mieć właśnie zonka. Nie lepiej z C wydzielić z 15Gb i wrzucić tam backup?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#60
Pytanie zadaje użytkownik, który nigdy nie używał programu do backupu Grin ; ile zajmuje kopia czystego systemu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości