Jaka zapora do NAV 2011
#1
Witam,
tak jak w temacie jaką zaporę wybrać do NAV aby nie kolidowała z nim, nie obciążała systemu, dość prosta była i po polsku.
Z góry dzięki
Odpowiedz
#2
Hmm po polsku może być (z tych korzystałem)
- Comodo Firewall, jakby nie patrzeć jest całkiem niezła
- PC Tools Firewall Plus - podobnie, ale dla mnie za bardzo czuć wersją IS od PC Toolsa (komunikaty)
- Sunbelt Personal Firewall - nierozwijana, mocna zapora ale nic poza tym. HIPS jest podstawowy: ochrona przed przepełnieniem bufora, wstrzyknięciem kodu, monitorowanie aplikacji (zmieniona aplikacja wywoła alarm zapory), kontrola uruchamiania. Poza Comodo Firewall Pro to z niej najdłużej korzystałem. Szkoda że ją porzucili, była naprawdę dobra.
Po angielsku:
- Privatefirewall, dobra rzecz
- Filseclab Personal Firewall - lekka, mocna zapora (bez monitora systemu), wysoce konfigurowalna, nierozwijana
- Online Armor Free - dobra zapora, mocny monitor systemu, czasami lubi obciążyć
Odpowiedz
#3
Polecam PC Tools Firewall Plus. Darmowy, lekki, cichy i po polsku.

A do tego będziesz miał AV i firewalla właściwie z tej samej firmyLol
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz
#4
@N!xau
Nie napisałeś czy ma być płatna czy darmowa.
Bo jeżeli byś chciał z wersji płatnych to jeżeli zależy Ci na samej zaporze i bardzo lekkiej to wiele dobrego słychać o Look ''n'' Stop Firewall
Odpowiedz
#5
Filseclab...ekstra zaporka Smile...miałem prawie rok aż do czasu OA w wersji 5. Możesz też spróbować bardzo dobrej darmowej zapory NetVeda Safety.Net - klasyczna, bez HIPSa, po angielsku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

o Filseclab było krótko u nas

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A po polsku możesz spróbować FortKnox od Netgate...jest promo na 6 miesięcy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości