Skan ESS 5-jak ustawić aut. usuwanie wirusów?
#1
Panowie, bardzo prosiłbym o szybką pomoc w sprawie ESS 5. Otóz nie chce on usuwać wirusów po skanowaniu, a najgorsze jest to, że ręcznej opcji też nie widzę. Nie znam prawie w ogóle ang. i zdołałem tylko ustawić "Strict Cleaning", jednak mimo to nie ma zadnej opcji usuwania, czy przenoszenia do kwarantanny.
Pilnie potrzebuję porady, bo jutro ESS jest mi potrzebny do testów.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Mi na ustawieniach standardowych na 100 wirusów usuwał 80 a przy 20 maksymalnie jak nie był pewny to pytał.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#3
Ech, ja sprawdzałem na kilku paczkach i nic :/
Odpowiedz
#4
zaraz zobaczę...
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#5
Dzięki Smile
Odpowiedz
#6
Poszukaj takiej opcji jak "heal". O ile dobrze pamiętam, to ESET na domyślnych ustawieniach ma dwa tryby skanowania - skan wykrywający, oraz taki sam który dodatkowo leczy/usuwa itd. wykryte zagrożenia. Obie opcje powinny być zresztą dostępne z menu kontekstowego.
Odpowiedz
#7
Dzięki Lukas, zaraz sprawdzę.
Odpowiedz
#8
lukasamd napisał(a):Poszukaj takiej opcji jak "heal". O ile dobrze pamiętam, to ESET na domyślnych ustawieniach ma dwa tryby skanowania - skan wykrywający, oraz taki sam który dodatkowo leczy/usuwa itd. wykryte zagrożenia. Obie opcje powinny być zresztą dostępne z menu kontekstowego.

no tak ale na domyślnych z tego co pamiętam ma zaznaczone leczenie na średnim i nie powinien podczas skanu milczećSmile
Odpowiedz
#9
O to ci chodziło?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#10
Eru, tak Smile Chociaż dziwne, że nie było tej opcji, dopiero po reinstalacji jest dostepna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości