Pseudo- automatyczne aktualizacje MBAMA PRO...
#1
Czy u Was MBAM PRO też nie wykonuje automatycznych aktualizacji? Zrobiłem test i nie aktualizowałem go ręcznie przez 2 dni i w tym czasie ani razu się nie zaktualizował...
Ktoś wie, o co może chodzić?
Odpowiedz
#2
Masz zapewne zaznaczone, że jak po 7 dniach brak aktualizacji, to dopiero krzyczy, ja zmieniłem w ustawieniach na 2 dni , by krzyczał jakby nie było aktualek, sprawdź to w ustawieniach programu.
Odpowiedz
#3
Powierzchownie sprawdzałem ustawienia i nie zauważyłem takiej opcji... Ale pewnie jest Andrzej, skoro tak uważasz Smile
Dzięki, jutro sprawdzę.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Jest, jest, zmień ustawienie i będzie ok.
Odpowiedz
#5
Pewnie, ze jest wystarczy poszukać Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Oraz:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#6
A masz dodane zadanie aktualizacji do harmonogramu?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Przy tym ustawieniu, nawet jeżeli nie masz uruchomionej ochrony real time, to progrs będzie się aktualizował.
Odpowiedz
#7
Ja to mam włączone, komp chodzi dzienie dłuuuuuuugo i nie zauważyłem, aby sam się raz nawet na 48h aktualizował Wink
A usługa MBAMa oczywiście jest na automacie i się włącza.
Odpowiedz
#8
Ok, już wszystko ustawiłem, harmonogram też. Dzieki za pomoc <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
#9
Jak ktoś ma PRO to lepiej dać jakiś niski interwał sprawdzania aktualizacji w harmonogramie, min. 30min.
U MBAM to jest różnie, raz jest 5 aktualizacji w ciągu dnia, a raz 15 Smile Tak, że co godzinę, jest chyba optymalnie.
W przypadku ręcznego skanowania, to zawsze uaktualniać przed skanem, co jest oczywistą oczywistościąWink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości