zestaw na laptopa
#21
Ech, rzeczywiście tylko wersja Premium obsługuje 64-bity. Wszystko chcesz darmowe?
Odpowiedz
#22
Tak co do firewalla co to za soft rising firewall 2011,zainstalowalem Pande cloud + Malwarebytes Anti Malware jeszcze firewall jaki polecasz
Odpowiedz
#23
nod32 + comodo firewall
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz
#24
nod jest płatny prosilem o darmowe
Odpowiedz
#25
czarny03 napisał(a):zainstalowalem Pande cloud + Malwarebytes Anti Malware jeszcze firewall jaki polecasz

PC Tool Firewall Plus albo PrivateFirewall.
Odpowiedz
#26
który jest lepszy a może comodo
Odpowiedz
#27
kamil10506 napisał(a):
czarny03 napisał(a):zainstalowalem Pande cloud + Malwarebytes Anti Malware jeszcze firewall jaki polecasz

PC Tool Firewall Plus albo PrivateFirewall.

Tak spróbuj zdecydowanie PrivateFirewall Smile
A Rising to jakiś chiński soft, chyba ichito gdzieś tu na forum opisywał ich zaporę.
Odpowiedz
#28
coś tam czytałem o nim
Ale na koniec uwaga, co do możliwości zapory...na czymś takim powinny wzorować się wszystkie inne softy szczególnie zabezpieczające, gdzie istotne są ustawienia użytkownika czy ustanowione reguły...zapora Risinga ma "moc" tworzenia backupu tych wszystkich danych, ale robi to w nietypowej formie...z plików zainstalowanych na dysku (program + konfiguracja) tworzy indywidulany dla każdego użytkownika instalator, który zostaje zapisany w wybranej w kreatorze lokalizacji. Tym sposobem mamy wszystko, co nam trzeba, żeby takiego gotowca zainstalować ponownie. Dla mnie rewelacja.
Odpowiedz
#29
Comodo firewall też jest niczego sobie.
Jest lekki, ma ochronę przed przepełnieniem buffora, czego np. OA nie ma Wink.
HIPS mógłby być lepiej dopracowany, ale wynagradza to bardzo dobry sandbox, który zajął jedne z pierwszych miejsc w teście sg.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#30
a takie coś panda cloud +malware+ bufer zone + KeyScrabbler Personal
Odpowiedz
#31
Też fajny zestaw, ale zamiast BufferZone wziąlbym Sandboxie. No i firewall- chyba, że chcesz jechac na systemowym
Odpowiedz
#32
ok sprawdzę moje +sandboxie firewall w 7 jest dobry
Odpowiedz
#33
bufferzone robi troche zamieszania musisz zmieniac status sciaganych plikow z neta itd. Jak widac po tescie tez przepuszcza. Comodo po konfiguracji jest bdb ochrona a nod malo szarpie procka co robi momentami av od comodo
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz
#34
bufferzone robi troche zamieszania musisz zmieniac status sciaganych plikow z neta co to znaczy
Odpowiedz
#35
to ze to co sciagasz jest uruchamiane w piaskownicy. I gdy klikniesz oproznij bufferzone to wszystko co sciagnales zniknie jezeli nie zaznaczysz ze ma byc uruchamianie poza bufferzone. Mi np google chrome nie dzialolo poprawnie z bufferzone i czasami bufferzone od razu nie izolowal przegladarek itd po uruchomieniu kompa. Trza bylo na nowo wlaczac.
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz
#36
czyli jaki zestaw polecasz jestem na stronie programy za darmo znalazłem to NoVirusThanks EXE Radar co to jest
Odpowiedz
#37
Comodo Internet Security Premium 2011 + MBAM Freei lekko, i dobre zabezpieczenie, ewentualnie Avast 6 Free + Comodo Firewall + MBAM Free - będzie git.
Odpowiedz
#38
nom nod32+comodo firewall albo avast bez sandbox + comodo firewall. Ale zmien opcje w comodoWink
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz
#39
andrzej76 napisał(a):Comodo Internet Security Premium 2011 + MBAM Freei lekko, i dobre zabezpieczenie, ewentualnie Avast 6 Free + Comodo Firewall + MBAM Free - będzie git.


idealna propozycja potwierdzam...lekko , bezpiecznie,bezpłatnie Wink
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#40
Panda cloud +mbma+KeyScrabbler Personal+ firewall systemowy takie coś może być
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości