Dysk WD brak podglądu plików
#1
Może mi ktoś powiedzieć co się stało? Gdyż mam dysk przenośny WD o pojemności ok 230gb i teraz go podpinam do windowsa i nie ''widzi'' plików które są na nim tzn. zamiast nie wiem... ikony dajmy na to dokumentu jest "biała karteczka" ale dokument się otwiera tak samo z resztą... wcześniej usunąłem jakieś foldery z kłódka bo nie wiedziałem po co one [za pierwszym razem ich nie było a włączone mam pokazywanie ukrytych plików i folderów był wtedy tylko plik autorun]Ktoś wie o co biega? w razie czego raczej mam możliwość przeniesienia danych i sformatowania dysku przenośnego. aha I zaznacze,że po usunięciu tych folderów z kłudką , wszystko było ok po ponownym podpięciu dysku, tylko teraz jakoś tak dziwnie, aha no i teraz też mi w ''moim komputerze'' nie pokazuje partycji XD niby wyszukuje,ale nic nie znajduje XD ten sam problem z plikami mam też w innych folderach ^^ może uruchomie ponownie kompa i zobacze...edit: teraz jest ok [nie, nie restartowałem]ktoś wie co jest/było nie tak? Sad edit; teraz znowu
Odpowiedz
#2
I jak masz w końcu, widzi pliki WD czy nie?
Odpowiedz
#3
no właśnie widzi ale nie wyświetla ikon plików...wydaje mi się ,że to jakiś problem z windowsem bo w całym systemie w różnych folderach ten sam problem wystapił. Na linuxie jest ok....poza tym,że zawartości dysku przenośnego nie wyświetla XD wydaje mi się,że temat do zamknięcia sorka, pierwszy raz się z czymś takim spotykam
Odpowiedz
#4
Infekcja Question
Odpowiedz
#5
no właśnie nie mam pojęcia bo zarówno hitman comodo i malwerebytes i ashampoo nic nie znalazły XD"
Odpowiedz
#6
Może to?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#7
chyba nie...teraz się przesiadłem z linux na winde i jest wszystko ok...widocznie jakiś błąd windy bo wcześniej miałem z pupy problemy ze sterownikiem ekranu Wink
Odpowiedz
#8
Albo tak jak piszesz, coś ze sterami ekranu, albo asocjacja plików w windzie się pozmieniała, np. przez jakiś program, albo trzeba poczekać, aż winda odczyta wszystkie pliki i katalogi (szczególnie to widać jak jest pojemy i wolny dysk zewnętrzny).

Raczej innej możliwości nie ma, no chyba że by cię zaatakował GpCode, to też będą "białe karteczki" zamiast plików, ale tego to ci nie życzę.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#9
o to to się nie martw ;p nie chodze po niebezpiecznych stronach tylko to co potrzebuje więc raczej jest ok chyba,że nagle autor tego trojana [?]wpadnie na pomysł by zaatakować najpopularniejsze serwisy w każdym kraju czy coś ;p ale troll by był wtedy XD" poza tym mam tych back upów "troszkę" ;p
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości