Pogawędki VII
Jakie homofobiczne człowieku? Uważasz, że geje powinny wychowywać dzieci? Przecież to jest nienormalne. Niech będą związki homoseksualne, czemu nie, ale nie powinny mieć takich praw, co normalne związki.
Kurde na ciężkie tematy weszliście ... Trudno mi się wypowiadać bo mam skrajne poglądy, ale jedno mogę powiedzieć odnośnie dzieci. Niech se będą geje, lesbijki itp., ale jeśli chcą dziecko to niech je zrobią najpierw w swoich parach - taka mała rzecz, a tak duża przeszkoda. Aby zrodziło się dziecko (ludzkie) potrzeba dwóch zdrowych osobników przeciwnej płci.

Więcej raczej nie popiszę, bo mało mnie to obchodzi trochę .... trudny temat kurczę złapaliście.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
To nie ja, to oni Grin
Ja bym skonczyl ten temat, bo kazdy ma inne poglady i ich nie zmieni.

Test Dolphin Browser HD. Super przegladarka. Mam czas, zeby sie zapoznac z nia, bo moj kochany komputerek sie krotko mowiac r******lCool
Fajna pogoda teraz jest. Ale nad jeziorem w te wakacje nie bylem jeszcze...
Ratatui napisał(a):Wytłumacz dlaczego jesteś na "nie". Jesteś konserwatystą, który uważa, że związek (nie mówię o związku małżeńskim) może być zawierany tylko między kobietą a mężczyzną? Dlaczego odmawiasz prawa do wychowywania gejom/lesbijkom dzieci? W czym są osoby homoseksualne gorsze od "tradycyjnych" rodziców? Dlatego takie parady są potrzebne aby takie osoby jak ty poznały to czego się boją. Boisz się tego co nieznane. Dlatego twoje wypowiedzi są homofobiczne.


Bo nie uważam tego za naturalne.
Ja obecnie zgłupiałem z kupnem kompa, mały budżet 1200 zł (buda+monitor) na wszystko strasznie ogranicza choć cudów nie wymagam. Mam spokojnie czas do prawie końca września, więc myślę iż sobie poczekam na jakieś okazję. Jedyne na co mam zamiar polować to używany monitor z rozdziałką 1680x1050 bo hd mi nie pasuje - przy moim budżecie to nawet za duża będzie.

Dzisiaj skorzystałem i się opaliłem trochę bo wreszcie dobre słońce byłoGrin
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Z tymi komarami faktycznie jest coś nie tak, oblazły u mnie w bloku sufit na parterze Tongue.
W Poznaniu komarow nie ma Cool
Geniu, po co Tobie Vipre, skoro masz OA++?
Bo w OA++ antywirus działa tylko przy uruchamianiu nieznanych egzeków. Poza tym jest trochę upośledzony: nie ma kwarantanny, żeby przeskanować katalog musi najpierw obliczyć ile jest plików w nim.

A tak poza tym, Vipre wywaliłem bo zawieszał się na starcie i mam tylko OA++ z Emergency Kit jako skaner.
Hmm w moim przypadku nie ma sensu wpisywania w sygnaturze co mam, bo za 24 godziny to jest nieaktualne. Dziwna sprawa: czasami daję radę wytrzymać z zestawem tydzień, a czasami przez jeden dzień potrafię zainstalować 3 firewalle, dwa antywirusy i kilka drobnych aplikacji.
Źle się dzieje.
No, nie jesteś stały w uczuciach Wink To może zainstaluj Immuneta albo Pandę do OA++?
ja póki co jestem wierny tylko i wyłącznie KASPERSKY Internet Security 2012+ MALWAREBYTES'' Anti-Malware PRO

no i mojej ukochanej oczywiście... Wink
kamil10506 napisał(a):No, nie jesteś stały w uczuciach Wink To może zainstaluj Immuneta albo Pandę do OA++?

A po co?? Tyle starczy, wiem co robię a OA jedynie jest "gdyby jednak..." lub aby odpowiedzieć na pytanie jakiegoś zagubionego użytkownika OA.
slawsi5 napisał(a):no i mojej ukochanej oczywiście... Wink

To się chwali Smile

Geniu, myslalem, ze chcesz miec inny jeszcze AV, skoro miales Vipre Tongue
Vipre zainstalowałem z ciekawości.
Rozumiem. Ogląda ktoś dzisiaj Barca Real? Jest o 23 w TVP1.
kamil10506 napisał(a):Rozumiem. Ogląda ktoś dzisiaj Barca Real? Jest o 23 w TVP1.

Ja pewnie w lokalu z kumplami przy dobrym trunku.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Co myślicie o tym Internecie za 49 zł? Jakiś haczyk jest? Warto?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

SpyShelter Firewall
Zajrzyj do regulaminu Smile)
nikitagorbaczow napisał(a):Co myślicie o tym Internecie za 49 zł? Jakiś haczyk jest? Warto?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kurde oferta aż za dobra choć kto wie. Nic nie piszą o podziale łącza przez router, musiałbyś siędowiedzieć pewnie dodatkowo. Najlepiej zapytaj kogoś kto ma czy serio tyle idzie wyciągnąć ile piszą oraz czy wieczorem nie ma przeciążenia sieci czasami.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Eugeniusz napisał(a):Zajrzyj do regulaminu Smile)

Sugerujesz, że jednak coś przeoczyłem? Wink

buri, właśnie nikt ze znajomych nie ma tej usługi, wszyscy korzystają z UPC bo taka już była "zainstalowana" lub mają te swoje mobilne Internety...
SpyShelter Firewall
Heh niee nie miałem tego na myśli.
Cennik jest jakiś zdeczko nieaktualny, teraz mamy 23% VAT. Tak to oferta bardzo, bardzo interesująca (z perspektywy klienta Vectry).


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości