Pogawędki VII
Hmm.. muszę to przeanalizować i podpisać jakąś umowę od września-października. Skończyło się niezabezpieczone wi-fi sąsiada, a iPlus... to iPlusWink. Może Eru sie wypowie na ten temat, on z tych rejonów Wink a nóż coś wie. Jak nie to, co zalinkowałem to chyba UPC 10 Mb za 66 zł.
SpyShelter Firewall
nikitagorbaczow napisał(a):Skończyło się niezabezpieczone wi-fi sąsiada

Grin dobre
Ja też korzystam z WiFi niezabezpieczonego często Grin

Myslicie, ze Wisla jest wstanie wygrac?
kamil10506 napisał(a):Myslicie, ze Wisla jest wstanie wygrac?

To ktoś jeszcze w jakiejś dyscyplinie reprezentuje Polskę? Grin
SpyShelter Firewall
Hmm czas na VIII część pogawędek...
też nie możecie zalogować się do Allegro??
Avast! Internet Security v8.0.1482
Nikitagorbaczow, dzisiaj ostatnia runda eliminacji ligi mistrzow Grin
kamil10506 napisał(a):Nikitagorbaczow, dzisiaj ostatnia runda eliminacji ligi mistrzow Grin

To pewnie jakaś piłka nożna Grin

Powiem Wam co do PKP, że dało się dziś odczuć tych ponad 2000 składów nie wypuszczonych na trasy. W PKSie do Katowic jechali nawet konduktorzy Inter City Wink
SpyShelter Firewall
No jasne,ze pilka nozna. Naprawde nie wiesz? Szanse mamy calkiem duzy. Zreszta jest mecz w Polsacie, to bede informowal Wink


Dodano: 17 sie 2011 21:20

Oj, Wisła gra slabo... Aopel ich miażdże. Szczególnie zawodnik Ailton jest dobry.
kamil10506 napisał(a):Oj, Wisła gra slabo... Aopel ich miażdże. Szczególnie zawodnik Ailton jest dobry.

Nie korzystam z telegazety, ale coś mi się wydaje, że jesteś on niej lepszy Grin
SpyShelter Firewall
GOL! 1:0 dal WISŁY. Małecki strzelił. Pozostslo 20 min.
może ktoś sprawdzić czy może się zalogować na Allegro.
Avast! Internet Security v8.0.1482
U mnie śmiga - Firefox 6 jakby coś.
No i Wisła wygrała Smile

Piotrek, u mnie dziala. Przeczysc CCleanerem :crazy: Takie przyzwyczajenie.
Ccleaner tak jak rutinoscorbin - polski lek na wszystko Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mararatonu meczowego ciag dalszy. Tym razem Barca-Real. Pierwsza minuta i Real mial szanse na gola. Niech Real zjedzie tych symulantow
morphiusz napisał(a):Ccleaner tak jak rutinoscorbin - polski lek na wszystko Wink

CCleaner jest polski?

I pomaga na neta?! Chyba kupie Wink
SpyShelter Firewall
Kup, kup Smile
:/
Swietna akcja Barcy, gol Iniesty i 1:0...
Próbowałem na 3 przeglądarkach,nawet na virtualu i niestety po wpisaniu danych logowania strona ładuje się około minuty a później

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


w/w program nie pomógł,najstarsze przywracanie systemu też nic nie dało :/
miałem to samo przeszło rok temu też próbowałem różnych rzeczy,skończyło się reinstalacją systemu..
z telefonu (net gsm) loguje się bez problemu...To dziwne że nawet na virtualu nie działa Suspicious
Avast! Internet Security v8.0.1482
Czyli cos z internetem... Masz modem, router?...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości