Avira classic 8 a aktualizacja
#1
Witam wszystkich,dziś zainstalowałem AVIRĘ CLASSIC 8 i mam pytanie jak u niej jest z aktualizacją,czy jest automatyczna????czytałem że avira aktualizuje się raz na 24 h od ostatniej aktualizacji(włącznie z ręczną),więc jeśli aktualizację zrobię o 15 we wtorek a w środę niewłączę kompa czy awira w czwartek zaktualizuje się dopiero o 15????(oile będzie właczony komp)a co jeśli usiądę do kompa o 17 w czwartek pobierze sama aktualizacje czy ręcznie będę musiał je pobrać.......
PYTANIE czy można ustawić aktualizację aby pobierała np po włączeniu kompa???lub co 2 godziny????
Odpowiedz
#2
Serdeczne Dzięki gog
jeszcze jedno czy po ustawieniu aktualizacji o różnych godzinach należy wyłączyć DAILY UPDATE????czy też pozostawić go.Rozumiem że opcja invisible w display mode update,u ozacza że update będzie robiony ale nie będzie widoczny dla użytkownika.

Pozdrawiam........
Odpowiedz
#3
lunaticdreams Nie pisz posta pod postem. Używaj opcji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
lunaticdreams napisał(a):jeszcze jedno czy po ustawieniu aktualizacji o różnych godzinach należy wyłączyć DAILY UPDATE????

Nie trzeba tego wyłączać ,a jeśli chodzi o ilość dodatkowych aktualizacji o konkretnych godzinach to optymalną liczbą jest 3-4 .
Odpowiedz
#5
Hej a czy daily update też mogę ustawić na invisible???
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości