IObit Malware Fighter 1.0 Final
#1
IObit Malware Fighter jest zaawansowanym narzędziem do usuwania szkodliwego oprogramowania i spyware, usuwa głębokie infekcje i chroni komputer przed różnymi zagrożeniami typu spyware, adware, trojany, keyloggery, boty, robaki i hijackers

co nowego w tej wersji
Ulepszony silnik skanujący
Nowy i łatwy w użyciu interfejs
Lepsza ochrona w czasie rzeczywistym
Dodano technologie chmury

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


strona programu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pobieranie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Fajny interfejs, tylko czy na tym nie kończą się zalety tego softu ?
Zord jak to wypada w skanowaniach paczek ?
Odpowiedz
#3
nie testowałem go
Odpowiedz
#4
Może ktoś zatem potestuje tego cudaka<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
#5
szkoda zachodu na niego z 241/248
Odpowiedz
#6
program nawet po polsku jestGrin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
Z głupoty kiedyś testowałem IObit 360 na paczce daremnego malware z sieci i wypadł krytycznie źle. Malware Fighter to zapewne nie nowa okładka tylko całkowicie ulepszony system. Poza tym produkt nie jest darmowy więc poniekąd powinno się od niego wymagać więcej, ale sam fakt skuteczności IObit 360 mnie zraził do marki...

Ponadto producent zamknął linie 360. I dobrzeSmile2
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#8
Ja nie ufam takim programom...
Odpowiedz
#9
IO 360 miał czarną przeszłość, podkradali bazy od MBAM - jeśli się mylę z tym incydentem to prostujcie Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#10
Nie wiem czy "podkradali", bo takie sformułowanie zakłada stały proceder, ale na pewno jeden razodkryto w ich sygnaturach do IS360 1.2 sygnatury MBAM i było o tym dość głośno pod koniec 2009 MBAM się obraził, IOBit dostał po tyłku od mediów i użytkowników, a zła opinia wciąż się za nimi ciągnie, choć sam program IOBit Security 360 ma na portalach z programami przyzwoite noty.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#11
Wykrywalność nie można nazwać nawet mierną niestety. Samą chmurą nie podreperują tej sytuacji. Maja tylko jedno wyjście, poprawić silnik inaczej chmura nie rozwinie skrzydeł bo nikt tego nie będzie używać. Jakby wykrywalność była na 20% wyglądu tego programu to już by było coś. Jak dla mnieiobit to takie słabsze ashampoo.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#12
Ja nigdy nie zainstaluje antywirusów od firm, które robią oprogramowanie wszelakiej maści, jak Ashampoo, czy IObit(tu raczej do optymalizacji Windowsa) nawet, gdyby były darmowe.
Przecież to nie ma szans przeżycia, jeśli można zainstalować tysiąc razy lepszego Avasta czy Immuneta...
Takie jest moje zdanie.
Odpowiedz
#13
kamil10506 napisał(a):Ja nigdy nie zainstaluje antywirusów od firm, które robią oprogramowanie wszelakiej maści, jak Ashampoo, czy IObit(tu raczej do optymalizacji Windowsa) nawet, gdyby były darmowe.
Przecież to nie ma szans przeżycia, jeśli można zainstalować tysiąc razy lepszego Avasta czy Immuneta...
Takie jest moje zdanie.


akurat ashampoo anti malware jest dobrym softemWink
Odpowiedz
#14
slawsi5 napisał(a):akurat ashampoo anti malware jest dobrym softem Wink


Tym bardziej, że nie korzystają ze swojego silnika, tylko go zapożyczyli Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#15
Jeśli firma nie jest wstanie zrobić dobrego silnik to po co się męczyć? Niech zapożyczają ,kierując większą uwagę na poprawienie (udoskonalenie) oryginalnego softu.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#16
IObit wymiata, zobaczcie co u mnie znalazł Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości