Outpost Firewall Pro 7.5 RC / OSS Pro 7.5 RC
#1
Więcej info

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Pobieranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Czy wyszła już finallna wersja?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#3
Znaleziony changelog do 7.5...wygląda, że finalnej (na DP jest jako finalna również)...czyżby faktycznie aż tyle zmian?
" What''s new in Outpost Security Suite Pro 7.5.3717.574.1668.464:
June 15th, 2011

Performance:
· On-demand antimalware is up to 2.5 times faster
· On-access antimalware is up to 2 times faster
· Web page filtering is 3x faster
· Updated SmartScan delivers up to 5 times faster subsequent antimalware scans
· Filtering for spyware sites is up to 100 times faster
· CPU and memory consumption are lower
· Improved performance and stability on 64-bit PCs

Security:
· New SmartDecision module increases accuracy of non-signature detection
· Antimalware engine, updated to v5.3, delivers greater detection accuracy
· New clipboard and screen content protection secures cut-and-paste operations and prevents screen scraping
· Auto-Learn mode now operates more securely, even on infected PCs
· Updated Heuristic Analyzer increases new threat detection rates
· Autorun Protection prevents malware from spreading via USB drives
· Updated and extended list of applications and associated data protected by AppGuard
· Improved PDF scanning
· Enhanced self-protection mechanism
· Greater control over registry backup and restore attempts

Compatibility and Ease of Use:
· Ability to submit suspect files to Agnitum automatically from within the UI for further analysis
· Support for mobile broadband devices under Windows 7
· Redesigned pop-up dialogs for more intuitive operation

What’s Fixed:
· Content filter and firewall operational issues under Windows 7 and Windows Vista
· Blocking by keywords issues
· Issues while streaming videos on YouTube
· Performance issues on Windows 7 machines
· Issues while using BitTorrent clients (including performance issues)
· Anti-Malware issues
· Most commonly reported causes of system crashes
· Decreased number of Application Guard false positives
· Minor GUI fixes"

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
chyba się skusze i przetestuję jak działa w duecie z jakąś chmurką na paczkach.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#5
Na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jest również informacja o wydaniu wersji finalnej.
Odpowiedz
#6
Wersja 7.5.1 nie jest dobra dla mojego komputera Sad. Instalacja przebiega bez zakłóceń, natomiast po restarcie komputer zawiesza się na amen. Zostaje twarde wyłączenie, po ponownym włączeniu dostaję bluescreeny z plikiem sandbox.sys (plik Outposta). Na razie zgłosiłem to do pomocy technicznej.
Odpowiedz
#7
Dlatego dziadka mroza najlepiej instalować na czystym systemie. U mnie działa bez problemu mimo dość brudnego systemu Grin
Odpowiedz
#8
System praktycznie czysty. Jedynie co było wcześniej zainstalowane to AVG i SpyShelter.
Szkoda, nowa licencja na 3 stanowiska i klęska Sad
Odpowiedz
#9
Ja też miałem problemy z OFP na systemie, na którym wcześniej były instalowane i usuwane inne aplikacje zabezpieczające.
Na świeżej instalacji chodził bez zająknięcia.
Odpowiedz
#10
Hmm nie wiem, użyłem AVG Removal Tool. Totalnie czystego Windows nie postawię, nie mam jak. Zostaje mi tylko obraz partycji, z zainstalowanym SpyShelterem i AVG Antivirus. Tak wiem, największa głupota jaką można zrobićWall
Odpowiedz
#11
Wcześniej jak miałem OSS 7.1 po zaistalowaniu spysheltera wywalał mi system, może jakaś pozostałość po nim?
AVG nie miałem, poza tym większość pakietów u mnie gościła. Kurcze szkoda tej licki Tongue
Odpowiedz
#12
Przeczyszczę rejestr, przejadę jakimś cleanerem. Jak nie to napiszę do SpySheltera by stworzyli jakieś narzędzie do czyszczenia (chociaż wątpię by SpyShelter coś zostawił, wszak to tylko jeden sterownik, usługa NT i parę plików).


Dodano: piątek, 29 lipca 2011, 12:27

Postanowiłem dzisiaj sprawdzić czy z czasem nie uszkodziły się dane podczas pobierania. W tym celu użyłem Hash My files od Nirsoftu i porównałem instalator z którego korzystałem z nową, pobraną kopią. Okazało się że MD5 i SHA-1 różnią się, więc wykorzystałem nowy instalator. Działa Smile
Odpowiedz
#13
Ma ktoś jakieś informacje kiedy pojawi się OSS Free w wersji 7.5?
Odpowiedz
#14
szulcu napisał(a):Ma ktoś jakieś informacje kiedy pojawi się OSS Free w wersji 7.5?


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
Hmm dzisiaj miałem jednego bsoda. Zero informacji z supportu Agnitum. Jak tak dalej będzie działać, porzucę Outposta na rzecz Comodo/OA.
Odpowiedz
#16
Eugeniusz napisał(a):Hmm dzisiaj miałem jednego bsoda. Zero informacji z supportu Agnitum. Jak tak dalej będzie działać, porzucę Outposta na rzecz Comodo/OA.

Zapisz konfiguracje OSS, odinstaluj i w trybie awaryjnym uruchom clean.exe

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

trzeba trochę zaczekać. Możliwe, że wina leży z poprzedniej uszkodzonej instalki.
Odpowiedz
#17
OSS + Shadow Defender

Nie wiem po czyjej stronie leży wina, obstawiam Outpost, który od czasu do czasu ale stanowczo za często na www z flashem sprawia, że laptop zamarza i ni hu-hu, kończy sie to twardym i bezpardonowym restartem.

Dodać do exclusions folder OSS czy jest coś co pominąłem?
Odpowiedz
#18
Raczej w OSS dodać folder Shadow Defendera do exclusions Smile.
Odpowiedz
#19
I jak na razie działa, dzięki Eu-geniuszu! Smile
Odpowiedz
#20
Co dziennie Outpost wykrywa mi mnóstwo ataków sieciowych i nie wiem naprawdę co o tym myśleć, czy zacząć się bać Grin trochę to irytujące. Posiadam radiówkę, łączę udostępniam na 2 kompa po przez wifi...Na tym drugim kompie - muszę się przyznać mam CIS-a i w logach firewalla cisza...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości