pytanie
#1
Witam zainstalowalem avire ktora znalazla wirusy moje pytanie jest takie jak usunac wirusy z komputera czy moze robi to sama avira po zeskanowaniu?.ż gory dziekuje za pomoc.Sad
Odpowiedz
#2
Nie. Kiedy pokaże się okienko z informacją o wirusie, należy zaznaczyć kropką opcję usunięcia zainfekowanego pliku i nacisnąć przycisk "ok".
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#3
mowiniak napisał(a):Witam zainstalowalem avire ktora znalazla wirusy moje pytanie jest takie jak usunac wirusy z komputera czy moze robi to sama avira po zeskanowaniu?.ż gory dziekuje za pomoc.Sad


Możesz też ustawić w Configuration czynności ,które będzie robiła automatycznie Avira w czasie skanowia po znalezieniu szkodnika ,ja mam ustawione tak

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Dziekuje za odpowiedz przydala sieGrin
Odpowiedz
#5
Ja mam ustawione na Interactive zamiast Automatic i jestem w pełni zadowolony z Aviry. Przynajmniej jak mi wykryje wirusa to sobie zobacze co to za stworek i wtedy sam decyduję, co z nim zrobić. Ale nie kwestionuję działania Automatic.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
Plati napisał(a):Ja mam ustawione na Interactive zamiast Automatic i jestem w pełni zadowolony z Aviry. Przynajmniej jak mi wykryje wirusa to sobie zobacze co to za stworek i wtedy sam decyduję, co z nim zrobić. Ale nie kwestionuję działania Automatic.


Tak jak na screene też sobie zobaczysz bowiem podejrzane pliki zostaną umieszczone w kwarantannie przed usunięciem , i takie ustawienie ma tę zaletę ,że nie trzeba siedzieć w czasie skanowania przed kompem ,wystarczy po skanowaniu sprawdzić ,czy coś znalazł ,a jak znalazł czy czasem nie jest to fałszywy alarm ,i jak nie jest to wtedy usuwamy z kwarantanny (Interaktive mam ustawiony skan Guarda , Webguarda )
Odpowiedz
#7
Na Interactive Avira wykrywa mi przy skanie 2 Warning. Jednak nie ma żadnego monitu jak przy wykrywaniu wirusa. Co to są te warning (ostrzeżenia?) i jak to ewentualnie usunąć?

PS: Lubię patrzeć jak skanuje Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
Plati napisał(a):Na Interactive Avira wykrywa mi przy skanie 2 Warning. Jednak nie ma żadnego monitu jak przy wykrywaniu wirusa. Co to są te warning (ostrzeżenia?) i jak to ewentualnie usunąć?


Było

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości