Zakup MBAM Pro
#1
Cześć jestem nowy na tym forum. To mój pierwszy wątek. (nie wiem czy w dobrym miejscu napisałem)
Chciałem kupić Malwarebytes Anti-Malware pro. Nigdzie w sklepie tego nie widziałem, więc postwanowilem kupić w ich sklepie (

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

). Słabo znam angielski, a strona jest tylko w części po Polsku. Pod napisem "koszyk"jest napisane:
Cytat: Malwarebytes Anti-Malware Consumer License(s) 86,48 zł
Przesyłka: Electronic Download
Widełki cenowe: Więcej informacji
A jeszcze niżej jest do wypelnienia formularz: "Adres do przesyłki" . Więc to jest wersja elektroniczna (np. dostaje e-mail''em kod) czy box''owa (np. dostaje pocztą/kurierem do domu)? Czy znacie jakiś polski sklep, w którym mogę to kupić?
Odpowiedz
#2
to wersja elektroniczna ten adres może potrzebny jest żeby fakturę wystawić
Odpowiedz
#3
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź.
Odpowiedz
#4
Zastosuj kod zniżkowy: XJA-9V9-YTFto zapłacisz 73,51 PLN zamiast 86,48.
Odpowiedz
#5
Dzięki ktostam spróbuję.
Odpowiedz
#6
Ja bym już tam brał MBAM PRO na 24 miesiące, dopłata tylko 20PLN - opłaca się.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#7
tommy504 napisał(a):Ja bym już tam brał MBAM PRO na 24 miesiące, dopłata tylko 20PLN - opłaca się.
A to MBAM nie jest bez ograniczeń czasowych? Ja myślałem, że to chodzi o możliwość pobierania programu przez 24 miesiące.
Odpowiedz
#8
Ach, mój błąd, nie doczytałem info, sorryWink

Oczywiście licka MBAM PRO jest bezterminowa (lifetime)
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#9
Czy będę mógł go za darmo aktualizować do nowszych wersji np. Teraz kupie MBAM Pro (najnowsza stabilna wersja to 1.50) to czy jak wyjdzie już stabilna wersja MBAM 1.51 to będę mógł go za darmo go zaktualizować?
Odpowiedz
#10
Z tego co widać na ich stronie można stwierdzić, że tak. Zakup w wypadku pojedynczego użytkownika jest jednorazowy i nie trzeba nic potem dopłacać.
W sumie aktualizacje baz mają za darmo (wersja free), a więc zakup płatnej wersji to po prostu odblokowanie wszelkich dodatkowych funkcji wersji "pro".

Czyli tak, będziesz mógł za darmo zaktualizować.

EDIT:
No przecież wyżej już o tym było ;D
Odpowiedz
#11
jest o ile mi wiadomo dożywotnia licencja
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#12
Mam wersję MBAM PRO - jest ona dożywotnia i obejmuje również upgrade do najnowszych wersji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości