Spybot-Search & Destroy 2.0 beta 1
#1
Po wielu latach oczekiwania pojawiła się nowa wersja programu Spybot-Search & Destroy

w nowej wersji zmieniono wygląd poprawiono wydajność i dodano opcje automatycznych aktualizacji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pobieranie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Aktualizacja dwa dni temu?
Odpowiedz
#3
ostatnia aktualizacja jest z 10 maja to obrazek z ich strony pokazuje tylko kiedy była sprawdzana a nie kiedy z kiedy są bazy Tongue

/edit

ale namotane w tym programie jest ostatnia aktualizacja baz jest z 4 maja

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
A ja myślałem, że ten program to już tylko prehistoria... dobrze że się myliłem.
Pierwsza ogromna różnica to instalator ważący 70 mb . Co w nim kurcze może tyle zajmować?
Odpowiedz
#5
Czy ja tam widzę ochronę AS i AV, czy SB S&D tylko kontroluje stan zabezpieczeń?
Odpowiedz
#6
u mnie pokazuje że antyvirus włączony ale w S&D żadnej osobnej bazy do antyvirusa nie widzę
Odpowiedz
#7
o tego się nie spodziewałem 13 w piątek
kiedyś długo używałem tego programu jako skanera na żądanie
bardzo dobrze że jest nowa wersja
trzeba potestowaćGrin
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#8
Kiedyś to był tylko antyspyware , a teraz zrobili z niego AV ?
Odpowiedz
#9
facecik napisał(a):Kiedyś to był tylko antyspyware , a teraz zrobili z niego AV ?

z wykrywaniem 0%, coś chyba ta beta nie do końca im się udała
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
ten napis to tak raczej dla ozdoby jest bo na 99% antyvirka tam nie maTongue
Odpowiedz
#11
Kiedyś używałem S&D. Później rozwój programu jakby się zatrzymał i dałem sobie z nim spokój. W międzyczasie "odkryłem" MBAM (na którego po około dwóch latach używania kupiłem licencję), EAM Free (teraz zastąpiony u mnie przez EEK) a ostatnio Hitman Pro.
Szczerze przyznam, że nie chce mi się nawet testować S&D, bo nie wnosi nic, czego nie oferowałyby wyżej wymienione aplikacje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości