Prośba o złożenie zestawu
#1
Witam!
Jakiś czas temu prosiłem o złożenie zestawu na laptopa, wybrałem Avire + Comodo FW i niestety, nie sprawdził się. Laptop po formacie, szukam alternatywy, jednak jak najlżejszej, bo laptopa będę używał tylko ja [poprzednio dałem go bratu i masz babo placek] . Czy ktoś mógłby pomóc mi dobrać odpowiedni zestaw?
Może być darmowy lub płatny, na początku myślałem nad MBAM pro + panda cloud.
pozdrawiam
donq
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#2
Jaka jest konfiguracja sprzętowa?
Odpowiedz
#3
Mój laptop:
Acer Aspire 6935G
Procek: Intel Core 2 Duo T6400 2 GHz
Karta: NVIDIA GeForce 9600M GT - 1024 MB
RAM: 4096 MB, Micron 2x 2048 MB
OS: Windows 7 Home Premium x64
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#4
Jakieś upodobania, życzenia? Co wolisz: masę pytań czy ciche działanie?
Robisz przelewy przez internet?
Odpowiedz
#5
Robię przelewy, co do pytań, jestem cierpliwy więc jak to mawiają rdzenni czesi Ganz Egal.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#6
Skoro Comodo nie wypalił, to może wypróbuj Online Armor (Free czy płatny jak jesteś nadziany). Bardzo mocny HIPS, dobry firewall, funkcjonalna aplikacja.
Odpowiedz
#7
Comodo jak Comodo ale Avira dała ciała na całej linii.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#8
Możesz wypróbować Avasta, MSE. Masz Windows 7, to częściowo załatwia sprawę.
Odpowiedz
#9
No, niby tak, ale za avasta to ja podziękuję, wykryć jak wykryć ale usunąć? Nieeee.....
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#10
eset + bufferzone
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz
#11
@Donq...recenzencie z dp.pl Grin nie możesz sam się zdecydować i czegoś wybrać ?
Proszę bardzo-polecam mój mega-skuteczny zestaw : AppGuard 3 + GW Pro Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#12
Jestem pro recenzentem Grin GW jest już na 64bity? Ja na AV się może znam, ale żeby wybrać wg skuteczności i wydajności, oj będzie trudno.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#13
donq napisał(a):GW jest już na 64bity?

Niestety jeszcze nie...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#14
No ludzie, ileż można czekać. Myślę że MBAM pro będzie dobrym rozwiązaniem. Ma ktoś MBAMA Pro i chce się może zamienić za coś? Info na pw.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#15
donq napisał(a):No ludzie, ileż można czekać. Myślę że MBAM pro będzie dobrym rozwiązaniem. Ma ktoś MBAMA Pro i chce się może zamienić za coś? Info na pw.


Wyluzuj kowboju... Ludzie mają niekiedy ważniejsze rzeczy do roboty niż odpisywać ci na taki temat, których jest multum w sieci... Pozatym nie wiem co masz do Avast''a - bardzo dobry darmowy program, lepiej rozwijany niż Avira - jeśli masz jakieś uprzedzenia do Avast''a ze starej wersji to może jednak wypróbuj najnowszej wersji...
Comodo też jest jednym z lepszych pakietów - poza tym jest darmowy...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#16
Eru napisał(a):Wyluzuj kowboju... Ludzie mają niekiedy ważniejsze rzeczy do roboty niż odpisywać ci na taki temat, których jest multum w sieci... Pozatym nie wiem co masz do Avast''a - bardzo dobry darmowy program, lepiej rozwijany niż Avira - jeśli masz jakieś uprzedzenia do Avast''a ze starej wersji to może jednak wypróbuj najnowszej wersji...
Comodo też jest jednym z lepszych pakietów - poza tym jest darmowy...


To narzekanie nie było do Was, tylko do ekipy GesWalla, od dawna czekam na 64bitową wersję i to do nich mam pretensje Smile
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#17
Swego czasu też wyczekiwałem i szczerze ten ich komunikacik na stronie już mi się znudził.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości