Emsisoft Anti-Malware
To są zmiany które widzi oko użytkownika  przez to niektórzy pomyślą, że oni cały czas intensywnie pracują nad programem :p
A może podążają za stylistyką win10  Smile2
Odpowiedz
A mnie się podoba nowy ciemny motyw i sobie taki ustawiłem Smile
Odpowiedz
Dobrze .. bardzo dobrze grunt to zadowolenie klienta Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Czy warto nadal się interesować tym programem bo teraz mają prom 15 euro za rok czy lepiej szukać czegoś innego? dodam że mi potrzebny jest av więc to że zlikwidowali fw mi nie przeszkadza

Odpowiedz
Wciąż warto, choć program ostatnio bardzo ewoluuje w kierunku aplikacji "bezobsługowej"...niestety skutkuje to sporą modyfikacją lub wręcz likwidowaniem niektórych wcześniejszych funkcji. Za 62 złote warto na rok.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Z pierwszym dniem lutego, przestałem już pełnić funkcję agenta pomocy technicznej. Będę zajmować się jedynie opieką produktową, pod kątem polonizacji, usług oferowanych przez producenta. Dziękuję za możliwość świadczenia pomocy, wszystkim użytkownikom zmagającymi się z wszelkiego rodzaju problemami. Wierzę, że w przyszłości ponownie spotkamy się w polskiej sekcji forum Emsisoft. Smile
Odpowiedz
Szkoda, ale to znaczy że całkowicie odcinasz się od supportu czy powoli zmieniasz producenta u którego support świadczysz? Smile
Odpowiedz
Będzie robił dla Emsi, ale inne rzeczy. Ja tak rozumiem Smile
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Dzisiaj opublikowałem długo oczekiwaną, aktualizację tłumaczenia.
Odpowiedz
Po jednej z ostatnich aktualizacji irytuje przeskakiwanie fokusa z bieżącej aplikacji na okienko powiadomień. Czyli np. nawiguje sobie klawiaturą między folderami w Total Commanderze i następuje aktualizacja bazy wirusów, wyjeżdża okienko z informacją i cyk fokus ustawia się na tym. Muszę wracać do TC klikając w niego - upierdliwe. Wcześniej tak nie było.
Odpowiedz