Emsisoft Anti-Malware
Muszę przyznać, że po dłuższej przerwie EAM wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zarówno w kwestii funkcjonowania, jak również wyglądu.
Wbrew zróżnicowanym opiniom, nie mam zastrzeżeń do GUI - jak na "kafelkowe" standardy - wygląda ono sympatycznie i w moim odczuciu, jest czytelne i przejrzyste.
Nie wiem jak ze skutecznością, bo póki co żadnych własnych testów nie robiłem, ale widzę, że kuracja odchudzająca daje przyzwoite efekty, choć program momentami daje się odczuć, nawet na mocnej konfiguracji sprzętowej.
Z drugiej strony EAM nigdy nie mieścił się w wadze piórkowej, dość ostrożne stanowisko Fabiana w kwestii obciążenia zasobów wydaje się zatem uczciwe i uzasadnione.
Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż uważam EAM za świetny soft i choć nie zawsze mam go na pokładzie, to wciąż widzę go w ścisłej czołówce.
Najwyraźniej słabość do Emsi przeżyła próbę czasuWink
Odpowiedz
Emsisoft Anti-Malware 9.0.0.4142 released

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Internal code cleanup and optimizations.
Fixed a problem with file extensions dialog.
Fixed incorrectly labeled Behavior Blocker and Anti-Malware Network detections.
Fixed repeated File Guard alerts.
Fixed a few potential crash bugs.
Fixed some minor GUI inconsistencies.
Improved high-dpi support.
Odpowiedz
Da się zainstalować najnowszą wersję ale ze starym interfejsem i w pełni PL, bo kurde ta wersja z oficjalnej ma to zasmolone metro i jest tylko w 50 %PL
Norton Security + Emsisoft Anti-Malware + Adguard
Odpowiedz
Emsisoft Anti-Malware 9.0.0.4157 released

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Emsisoft Anti-Malware 9.0.0.4157 released. This is a minor hotfix release.

Fixed a bug in Emsisoft Anti-Malware Network lookups that can result in an endless loop of notifications.
Odpowiedz
Wersja stabilna z wczoraj:
Cytat:Emsisoft Anti-Malware 9.0.0.4183 released
This is maintenance release for improved detection and stability. A system reboot is required to update the Behavior Blocker module.

- Adjusted behavior based detections to improve coverage of .NET based RAT families like njRAT.
- Changed internal weightings to make TCP/IP based inter process communication less suspicious.
- Improved Surf Protection to handle IP based blocks consistently across all browsers.
- Several minor GUI improvements.
- Improved Behavior Blocker alerts and notification popups logic.
- Improved Surf Protection notification popups.
- Improvements in updater for better stability.
- Improved Behavior Blocker to fix a crash in the Dashlane password manager.
- Improved debug logging to trace specific issues.
- Internal code cleanup and optimizations.
- Fixed several potential crash bugs.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
UNAN napisał(a):Da się zainstalować najnowszą wersję ale ze starym interfejsem i w pełni PL, bo kurde ta wersja z oficjalnej ma to zasmolone metro i jest tylko w 50 %PL

Hej UNAN,

Spolszczenie jest właśnie na ukończeniu. Teraz przechodzi wewnętrzne testy. Jeśli nie będzie zadnych opóźnień, to do końca przyszłego tygodnia będzie dostępne poprzez kanał aktualizacji.

Pozdrawiam

Mikołaj
Odpowiedz
A kto robi spolszczenie?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Moja skromna osoba. Smile
Odpowiedz
Dzięki za info, to dobra wiadomość. Szczerze mówiąc to chciałem u mnie w rodzinie zainstalować EAM-a na dwóch komputerach, ale nie pełne spolszczenie było dyskwalifikujące. O ile jeszcze w EIS-ie, który jest w beta testach to jest zrozumiałe, to w przypadku EAM było to dla mnie dziwne. Tak między nami, to moim skromnym zdaniem lepiej już, jakby polskiego nie było w ogóle na etapie jakiejś wersji, jeśli spolszczenie jest nie pełne.
Odpowiedz
Mikołaj napisał(a):
UNAN napisał(a):Da się zainstalować najnowszą wersję ale ze starym interfejsem i w pełni PL, bo kurde ta wersja z oficjalnej ma to zasmolone metro i jest tylko w 50 %PL

Hej UNAN,

Spolszczenie jest właśnie na ukończeniu. Teraz przechodzi wewnętrzne testy. Jeśli nie będzie zadnych opóźnień, to do końca przyszłego tygodnia będzie dostępne poprzez kanał aktualizacji.

Pozdrawiam

Mikołaj

I co wyszło z tym spolszczeniem Mikołaju? Smile
Odpowiedz
Witaj ŁowcyGier.

W tym tygodniu będzie udostępnione tłumaczenie.

Pozdrawiam,

Mikołaj
Odpowiedz
Dzięki za informacje, Mikołaj. Czekam z niecierpliwością, bo dzięki pełnemu spolszczeniu będę mógł zainstalować EAM-a na komputerze w rodzinie.
Odpowiedz
Czekamy za pełnym tłumaczeniem - czekamy Smile
Odpowiedz
Beta updates – 2014-07-24

Emsisoft Anti-Malware & Emsisoft Internet Security Beta 9.0.0.4244 – with BETA updates enabled:

Reduced Anti-Malware Network lookup times.
Improved updater module for better stability and speed.
Improved restart and reboot routines in updater.
Added low screen resolution support.
Fixed incorrect scan type on scheduled scans.
Fixed a bug in host rules edit dialog.
Fixed a button focus issue.
Fixed a quarantine log issue.
Fixed a bug in real-time protection that may cause behavior alerts to be skipped.
Fixed a bug in tray icon context menu.
Fixed some minor GUI glitches.
Internal code optimizations.
EIS: New captions and icons for real-time protection states.
EIS: Improved block-all-traffic feature.
EIS: Fixed a firewall related bug in updater.

Known issues:

EIS: Browsing might be slow with enabled firewall.
EIS: Main application may crash when disabling firewall.
Odpowiedz
O co tu chodzi???None2
[Obrazek: SHQ_PeirKSl9.png]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Program błędnie oznaczył domenę spyshelter.com jako podejrzaną. Po prostu dodaj ją do wyjątków.
...
Odpowiedz
Dziękuję ZBC za informację.
Adres zostanie dodany do białej listy. Zmiany będą widoczne wkrótce.
Jeśli chodzi natomiast o wydanie spolszczenia. Miałem pewne obowiązki w pracy, przez co nie znalazłem czasu aby dokończyć tłumaczenie. Do końca lipca będzie gotowe i wydane.Smile

Pozdrawiam,

Mikołaj
Odpowiedz
Mikołaj napisał(a):Dziękuję ZBC za informację.
Adres zostanie dodany do białej listy. Zmiany będą widoczne wkrótce.
Cieszę się. Smile
Drobiazg Wink

EDIT:
Problem został dzisiaj naprawiony. Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Od dnia dzisiejszego pełne spolszczenie (AM) jest dostępne w kanale aktualizacji Anti-Malware/Internet Security. Jeśli chodzi o tłumaczenie wersji Internet Security jest ono gotowe w 99%.

Pozdrawiam,

Mikołaj
Odpowiedz
Super, dzięki za info. Normalnie telepatia jakaś czy coś, bo pojutrze będę instalował EAM-a na komputerze w rodzinie :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości