VI Test Programów Zabezpieczających(detekcji)
#21
Szybszy będzie raczej I test proactiv, właśnie morduję co niektóre programy, mam nadzieję, że starczy czasu do soboty, który test będzie gotowy, ten opublikuję.

Edit; Nie wiem czy dzisiaj dam radę, postaram się, jak nie, to może jutro lub pojutrze publikacja.
Odpowiedz
#22
Avira tak kiepsko wypadła. Co się dzieje z tym programem ?Mam go zainstalowanego bodajże od5 lat...
Czyli co, zmienić ją? Ale na co ? NaComodo , o którym nie miałem dobrego zdania.....
Kto mądry coś rzeczowo podpowie?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#23
doinstaluj coś w chmurze do niej np immuneta.
już będzie lepiej wykrywać
na żądanie MBAM
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#24
A ja bym zmienił Avirę na Avast Free i tyle.
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#25
Avira ost czasy coś przysłabła. Na forumcomodozostał wklejony link do testów na fp i avira słabo wypadła.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wykrywalność wykrywalnością ale fp w przypadku aviryto oznaka że lądują co popadnie do baz aby nadrobić słabą dyspozycję?Firma ewidetnie przyspała i teraz avira 12 jak wyjdzie na początku 2012 roku to będzie chyba cud.
Odpowiedz
#26
Faktycznie dość poważnie myślęo Avast Free . Na żądanie od dłuższego czasu mam MBAM, a także Emsisoft Emergency Kit 1.0.0.25
Dzięki chłopaki, każda z waszej strony podpowiedź jest godna uwagi, gdyż ja raczkuje na tym forum...
Odpowiedz
#27
Avast free do tego Comodo Firewall z Defence+ i masz naprawdę wysoką poprzeczkę dla zagrożeń w dodatku nie odczujesz zużycia ramu i cpu przez te programy...do tego od czasu do czasu MBAM i starczy..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości