Wyniki połączonych pakietów - bez sensu [wydzielone]
#1
Nie uważasz że podawanie takich wyników jest bezsensowne? Zestaw program antywirusowy + dodatkowy antymalware jeszcze akceptuję, ale dwa programy av + antymalware to już bezsens.
Odpowiedz
#2
A CIS i Immunet to też bezsensowne?( 2 programy av), a Avira i Immunet to też bezsens?( 2 programy av), może dla Ciebie to bezsensowne,testuję co chcę, możesz też, a każde połączenie będzie dobre, jak nie koliduje ze sobą, skuteczność tego trio jest bardzo dobra i tyle w temacie.
Odpowiedz
#3
Ale Immunet to program antymalware , przystosowany do działania z innymi programami, tak samo jak Prevx.
Odpowiedz
#4
Ta......tylko silnik ma Clam AV, trzeba precyzować czy wynik jest z Immunet Free z swoimi 2 silnikami, czy Immunet Protect 3 Free z Clam AV(a to już nie jest antimalware), Pro, bo samo Immunet mi nic nie mówi , niestety, mamy 3 rodzaje tej aplikacji.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



I to nie jest programantimalware- to jest antywirus.
Odpowiedz
#5
No widzisz. Kiedyś Immunet miał tylko dwa silniki w chmurze, Ethos i Spero.
Odpowiedz
#6
a ze sie tak wtrace to co niby jak jest wlaczony clam av to wykrywa wiecej od samej chmury jedynie do trybu offline potrzebne moim zdaniem i tyle
Odpowiedz
#7
Nie o to chodziło, chodziło o skład zabezpieczenia niby av + av + antimalware, że bez sensu, a CIS + Immunet to jest av + av, avira i immunet - też av + av, to też raczej bez sensu, nie wiem, są mądrzejsi, więc już nie piszę o tym.
Odpowiedz
#8
Strona jest przystosowana do starej wersji, gdy był tylko Immunet Free i Immunet Plus. Producent zaleca zainstalować tradycyjny program antywirusowy do wersji Free bez ochrony offline.
Free z Clam AV to już pełny program antywirusowy. Podobnie płatna.

Widać że na forum jesteś jeszcze krótko.
To pisz Immunet (Clam AV) bo dla mnie Immunet 3 to nie wiem jaka wersja, a to ma znaczenie.
Odpowiedz
#9
Generalnie jest to program (Immunet) antywirusowy i antyspyware, można pisać Immunet 3 , lub Immunet Protect 3, i dopisać czy Clam AV był wyłączony czy nie, bo wersja płatna to Immunet Protect Plus.Nie mówię, że zjadłem wszystkie rozumy, i uczymy się całe życie, a od tego jest też min., te forum, czy jesteśmy tu krótko czy troszkę dłużej, rutyna nieraz gubi, niestety.Koniec offtopu, bo to nie ten dział.
Odpowiedz
#10
Immunet w wersji bezpłatnej, bez silnika Clam AV to program antymalware, ponieważ służy jako uzupełnienie obecnej ochrony antywirusowej. Może działać z innymi programami AV, a nawet powinien bo to wynika z definicji antymalware.
Immunet w wersji bezpłatnej, z Clam AV jest pełnym programem antywirusowym, nie powinno się go łączyć z normalnymi programami.
Immunet w wersji płatnej to też pełna ochrona.
Już?
Napisałem
Strona jest przystosowana do starej wersji, gdy był tylko Immunet Free i Immunet Plus. Producent zaleca zainstalować tradycyjny program antywirusowy do wersji Free bez ochrony offline.
Czyli do wersji Free bez ochrony offline(wywnioskuj jaka to wersja), zaleca się zainstalować inny program antywirusowy.
Free z Clam AV to już pełny program antywirusowy. Podobnie płatna.
Jak wyżej.

Coś mi się wydaje że ktoś nie widzi różnicy w składaniu zdań.
Odpowiedz
#11
No tak, zawsze masz rację, przepraszam, zachowałem się jak gówniarz.


Dodano: 21 kwi 2011 20:12

Eugeniusz napisał(a):Ale Immunet to program antymalware,


Tu pisałeś coś innego, teraz sprecyzowałeś, trzeba było tak od razu, a nie jakieś przekomarzanie się bez sensu.
Odpowiedz
#12
No i już.
Nie ma się czym przejmować Smile, to było zwykłe zwrócenie uwagi. Pisz proszę dokładniej jaki to Immunet, bo to specyficzny program i trzeba to zaznaczyć. Dlatego zapytałem się jaka to wersja w Twoim ostatnim teście.
Dziękuję za żywą dyskusję Smile
No dobra, wina też jest po mojej stronie. Muszę się pilnować z Immunetem.
Nie pisz że zawsze mam rację, bo człowiek jest niedoskonały i zawsze się mogę pomylić. Dlatego zwracać uwagę zawsze warto, byle nie była chamska.
Odpowiedz
#13
No doszliśmy w końcu do porozumienia, bo po co te utarczki słowne, przepraszam.

Edit: A co teraz jeśli można wiedzieć używasz Gieniu? Ja na razie CIS 2011 i MBAM Pro, po Twoim wniosku, wyrzuciłem Vipre.
Odpowiedz
#14
hehe a zescie sie rozpisali zawsze free bez clamav bynajmniej ja uzywam bo niekiedy tez nie pisze
Odpowiedz
#15
Obecnie mam MSE i OA.
Odpowiedz
#16
Na prośbę Eugeniusz''a temat został wydzielony.
Odpowiedz
#17
To jakich pakietów jeszcze nie można łączyć ze sobą, niech wypowie się ktoś, tak dla zaznajomienia się bardziej z tematem i dla potomnych.Dzięki.

1.CIS + MBAM PRO + Vipre AV - odpadamożna dopisywać co jeszcze odpada, dlaczego.
Odpowiedz
#18
Jej, ja mam zasadę jeden program do jednej funkcji. W ten sposób kompletuję zestaw lub pakiet IS uzupełniam czymś innym.
Ale z drugiej strony, baaardzo dawno temu miałem Comodo Antivirus (jeszcze 3.x) z Avirą Free. Tyle że CAV był on-demand.
Odpowiedz
#19
Ja jestem całkiem innego zdania a mianowicie można łączyć wszystko oby tylko nie gryzło się wzajemnie i systemu nie spowolniło..
nazwy programów czasem są błędnie nazywane bo np. Emsisoft Anti-malware,Ashampoo A-M to po prostu programy AV i nie powinno się ich łączyć z innymi lecz nazwa programu może mieć skutek taki że użytkownicy pomyślą że to tylko taki dodatek do AV.
Więc moim skromnym zdaniem można łączyć oby nie do przesady i też nie ma sensu podawać wyników przy różnych kombinacjach AV,A-M.
Wiadomo im większy zestaw tym większe bezpieczeństwo ale głowa na karku to podstawa Grin
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#20
Tak, tyle że z takimi molochami problem jest w przypadku infekcji. Infekcję chce każdy każdy usunąć, tyle że jest ona jedna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości