Wyniki połączonych pakietów - bez sensu [wydzielone]
#21
Eugeniusz napisał(a):Tak, tyle że z takimi molochami problem jest w przypadku infekcji. Infekcję chce każdy każdy usunąć, tyle że jest ona jedna.


czyli walczą między sobą Lollecz Emsisoft A-M przy współpracy z CIS zawieszał mi system więc niby te same silniczki a jednak inne podejście mają..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#22
A czy przypadkiem jak masz OA to zapora systemowa nie jest włączona, bo przy moim CIS 2011 - jest , wtedy wychodzi, że są 2 zapory w systemie uruchomione, mógłbyś zerknąć Eugeniusz, bo wtedy jedna funkcja- jeden program jak piszesz nie wspólgra.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#23
u mnie to całkiem inna sprawa jak do Avasta IS dorzucę bylę jaką jeszcze zaporę to wtedy przy uruchomieniu win 7 po ekranie powitalnym ''Zapraszamy'' mam czarny ekran około 2 minut :/i dopiero pulpit wchodzi..więc u mnie to tak się przedstawia...Eugeniusz widzę że używasz Immunet więc mam pytanko do Ciebie:
nie wiesz dlaczego mi Immunet free usuną plik AvastUI.exe czyli interfejs programu???a co najgorsze nie można było przywrócić z kwarantanny Sad
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#24
Nie używam Immunet Protect. To pewnie fałszywy alarm.
OA powinien automatycznie wyłączyć zaporę Windows i włączyć ją jeśli zostanie wyłączony.
Odpowiedz
#25
Eugeniusz napisał(a):Nie używam Immunet Protect. To pewnie fałszywy alarm.
OA powinien automatycznie wyłączyć zaporę Windows i włączyć ją jeśli zostanie wyłączony.


Albo wykończenie konkurencji Sad
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#26
andrzej76 napisał(a):A czy przypadkiem jak masz OA to zapora systemowa nie jest włączona, bo przy moim CIS 2011 - jest , wtedy wychodzi, że są 2 zapory w systemie uruchomione, mógłbyś zerknąć Eugeniusz, bo wtedy jedna funkcja- jeden program jak piszesz nie wspólgra.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Andrzej to nie tak do końca jak pokazujesz na fotkach... Wejdź do centrum akcji/zabezpieczenia/zapora sieciowa/wyświetl zainstalowane programy zapory i jestem pewien że będziesz miał tak:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#27
Zgadza się slawsi5, ale usługa systemowa jest w automacie, nie powinna być czasem na ręcznym lub wyłączona, jak mam inną zaporę.
Odpowiedz
#28
Pamiętasz kiedyś jak mi pisałeś że masz w automacie? Ja wtedy po zainstalowaniu CIS miałem w ręcznym ale włączyłem na automat i różnicy nie widzę, więc chyba tak jest poprawnie - powiem Tobie że jak instalowałem ostatnio CFW do Avasta to pod koniec tej operacji w okienku było napisane że zapora systemu została wyłączona choć teraz w usługach mam tak jak Ty a w centrum akcji tak jak na screenie wyżejWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości