Ashampoo 6 programów za free
#1
-Anti-Malware (180dni)
-Slideshow Studio Elements
-HDD-Control
-Internet Accelerator 3
-MyAutoplay Menu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ashampoo Burning Studio Elements 10

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#2
Ashampooware w natarciu Smile, mam już dosyć ich aplikacji.


Dodano: sobota, 16 kwietnia 2011, 11:01

Ashampooware w natarciu Smile, mam już dosyć ich aplikacji.
Odpowiedz
#3
A masz coś z ich aplikacji lub używasz? Niektóre są bardzo dobre, więc nie ma co narzekać, nie chcesz - nie pobierasz , innym się przyda, nie każdego stać na zakup aplikacji, te są pełne za darmo.
Odpowiedz
#4
Nic. Kiedyś używałem Ashampoo Burning Studio i coś do czyszczenia, ale w końcu Burning Studio stał się ciężki a czyszczenie robią inne, lepsze aplikacji.
Odpowiedz
#5
Nie znam lepszej do czyszczenia niż Registry First Aid i WinTools.net Ultimate, reszta to kiszka.
Odpowiedz
#6
andrzej76 napisał(a):Nie znam lepszej do czyszczenia niż Registry First Aid i WinTools.net Ultimate, reszta to kiszka.


no tak Andrzejku ale gdybyś miał wybierać darmowy to wtedy nie było by tak ciekawie i musiał byś używać kiszki Grin
trzeba tylko dobrze poszukać i nieliczne darmowe dorównują płatnym..a Registry First Aid jest może i dobry ale niestabilny..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#7
Generalnie teraz mi nie potrzeba tych progsów, jadę na pingwinie i tyle, spokój, a co do darmowych to Vit Registry Fix 9.5 używam na Windowsie.
Odpowiedz
#8
Coś mi Andrzejku mieszasz...raz piszesz, że Registry FA i WinToolsy są najlepsze, a za chwilę że używasz Vit Registry Fix...ustal proszę zeznania Smile W kategorii narzędzi też panuje nieuzasadnione czasem przekonanie, że darmowy to kiszka, a płatny jest najlepszy...i absolutnie się z tym nie zgadzam. Pewnie, że skuteczne narzędzia "all-in-one" są głównie płatne, ale mamy ich wersje darmowe...ktoś ma coś np. do Glary Utlilities albo Argente...albo do Vit Registry Fix czy CCleanera? A mnie na ten przykład RFA niezbyt leży i nic na to nie poradzę, podobnie TuneUp czy System Mechanic czy pewnie całe stado innych, które przez lata otarły się o moje komputery. Nie powiem, żeby wszystkie programy Ashampoo były kiepskie i nie powiem, że wszystkie są rewelacyjne...ale używam ich programów od wielu lat, a zaczęło się jeszcze na Win 98 od Ashampoo Win98 Opimizer (jakoś tak chyba się nazywał - 4 czy 5 przycisków, prosty ekran) i Ashampoo Uninstaller. Teraz używam Burning Studio i Photo Commander i uważam, że bardzo sympatycznie się sprawują.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#9
Vit Registry Fix jest genialny, najlepsza aplikacja. Osobiście wolę samemu zmontować tego typu narzędzia: do rejestru VRF, czyszczenie dysku CCleaner, defragmentacja Puran Defrag/Ultimate Defrag.
Odpowiedz
#10
No to Eugeniusz mamy podobne gusta chyba, bo i wybór aplikacji jest właściwie taki sam Smile U mnie obowiązkowo w zestawie na każdym komputerze są jeszcze:
- AutoRuns i ProcessHacker
- Temp File Cleaner (ale nie ten "by OldTimer")
- OSPC (Online Solutions Privacy Cleaner)
- Eusing Free Registry Cleaner
- PageDefrag
- ERUNTgui
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#11
Napisałem Ichtio tak:
- z płatnych preferuję tylko RFA i WinTool.net Ultimate,
- z darmowych Vit Registry Fix i CCleaner,
- i te mam tylko na kompie
Odpowiedz
#12
Ashampoo Burning Studio...bardzo zacny sofcik...od zawsze na kompie.
Do czyszczenia i optymalizacji : RFA,Auslogics Registry Cleaner,CCleaner orazUltimateDefrag 3
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#13
Odkąd dowiedziałem się że mozna wypalać płyty bez użycia programów to nie używam już Ashampoo Burning Studio. Ale dobry był, żadnej plyty mi nie zniszczył.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#14
Ashampoo Burning Studio 6 było dobre. Dlaczego? Bo służyło do czego miało służyć, a nie kolejne nie wiadomo co. Pamiętam iż używałem długo bo po co zmieniać na nowsze skoro stare służy dobrze. Jedyny produkt Ashampoo jaki miałem i mi się podobał.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#15
andrzej76 napisał(a):Nie znam lepszej do czyszczenia niż Registry First Aid i WinTools.net Ultimate, reszta to kiszka.


WinTools.net Ultimate Edition za darmo
strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

rejestracja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#16
Dzięki za info Piotrze, wprawdzie jest to wersja 8.1 ale zawsze przydatne, używam obecnie wersji 11.4.1.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości