Najnowszy KMPlayer 3.0.0.1440 z "dodatkami"
#1
Uważajcie podczas instalacji programu pobierane i uruchamiane są 2 najprawdopodobniej niebezpieczne pliki
skan plików na vt

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pliki do pobrania

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
KMPlayer został sprzedany jakiś czas temu firmie Pandora.TV i jak widać dalszy rozwój tego softu idzie w adware. Także jak ktoś chce używać KMPlayera to tylko starsze wersje. Prawdziwy autor tego playera tworzy nowy projekt: PotPlayer. Pomimo tego że jest w fazie beta i mocno się rozwija to już jest moim faworytem. Smile
w10 - OSArmor + Simplewall
Odpowiedz
#3
Ja tam filmów nie oglądam, do muzyki starcza mi więc w zupełności WMP z Win7. U siostry to jednak co innego - polecam np. Win7 Codecs Pack + BestPlayer''a - otworzy chyba wszystko co istnieje Smile
Odpowiedz
#4
Ja tam wolę MPC-HC + czasami VLC jak sobie MPC nie poradzi Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#5
Ja tam nigdy nie miałem zaufania do tego softu i nie ważne kto był i jest teraz producentem... Nie zaufam również autorowi PotPlayer - porostu ciężko zaufać softom pochodzącym z Korei czy tam z ChinTongue
Wolę inne rozwiązania jak np. VLCWink
Odpowiedz
#6
Taki fajny sofcik był Sad
Odpowiedz
#7
Eugeniusz napisał(a):Taki fajny sofcik był Sad

Dokładnie zgadzam się, szkoda programu bo wybijał się w paru aspektach na tle konkurencji.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#8
Dla zwolenników KMPlayer pozostaję teraz młodszy brat PotPlayerTongue
Odpowiedz
#9
Ja mam - WMP + media player codec pack 3.9.3 i wszystko otwiera, łącznie z flv, rmbv, i innymi.Starcza, ewentualnie od czsu do czasu Gom Player po polsku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości