Firefox 5
#21
Avast! RepWeb i Google Toolbar padły Craze
Vences
Odpowiedz
#22
KASPERSKY URL ADVISOR oczywiście też jest niekompatybilny z nową wersją FF Sad
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#23
Większość dodatków zapewne zostanie szybko zaktualizowana , tylko na NIS 2012 final trzeba czekać .
Odpowiedz
#24
Z KISem zapewne też będzie masakra w oczekiwaniu na aktualizację pluginu:/
Vences
Odpowiedz
#25
Jakiś czas temu Mozilla przecież zmieniała sposób oznaczania kompatybilności i teraz jest to znacznie szybsze, o ile oczywiście autorzy dodatku nie śpią. W wypadku np. Nortona szybkość update takich dodatków można ocenić tak:

Facepalm
Odpowiedz
#26
Niezła burzazaczęła się na norton community (2012). Tu cytat jednej z wypowiedzi.

"We''ll have compatiblity with Firefox 5.0 before we release. "
"Before we release - your favourite phrase. Before you release Firefox version will maybe be 6 or 7 and you''ll be incompatible again."

Ja rozpocząłem dyskusję na nowym community f-secure ,zobaczymy po weekendzie co odpowiedzą i jakie mają plany.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#27
Dali wcześniej (3 dni przed premierą) nowego FF, ażeby autorzy się zaczęli grzebać już wcześniej z niekompatybilnymi dodatkami. W przypadku kaspra to pewnie to będzie dopiero jak wdrożą razem z nowym patchem, tak jak to było ostatnio z kompatybilnością z FF 4.0


Dodano: niedziela, 19 czerwca 2011, 18:48

Cytat: Wiecie może jak uruchomić firefoxa 5 i firefoxa 7 jednocześnie ?


Przed wszelakimi operacjami z FF, zrób kopię zakładek w bieżącym FF. Już się raz sparzyłem na tym, jak mi beta wcięła zakładki, na szczęście raz w miesiącu robię kopie Smile

Instalujesz FF 5.0 nakładkowo np. na poprzednią 3.6.x albo 4.0.x. Normalka.
Potem instalujesz FF 7 beta, tylko w ustawieniach dajesz własna instalacja i podajesz katalog (inny niż w którym jest wersja 5.0). I będziesz miał 2xFF Smile

Pamiętaj o kopiach zakładek, żeby jak coś się podzieje przywrócić.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#28
Szału nie ma między 4 a 5
Na moim kompie firefox 5 jest aż o 14% szybszy od poprzedniej wersji
Odpowiedz
#29
Nie ma szału bo ja zostaję dalej przy 3.6.x, dopóki nie poprawią czcionki z akceleracją Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#30
A ile to wyłączyć akcelerację, której na 3.6 przecież tym bardziej nie masz Tongue
No i chyba przyjdzie Ci nieco poczekać, póki co dobre czcionki tzn. wyglądające praktycznie jak normalne przy włączonej akceleracji są na Firefox 7.
Odpowiedz
#31
Jak ma być acc to niech będzie. Nic nie będę wyłączał. Używam 3.6.x Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#32
tommy504, o czym konkretnie mówisz? Albo nie ma już tego błędu w wersji 5, albo go przestałem zauważać Smile
Odpowiedz
#33
No w wersji 5.0 jak i 4.0.x są rozmazane czcionki w trybie "akceleracja GPU" Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#34
Wrzuciłem stabilną wersję + wszystkie dodatki jakie miałem i jest nieco szybsza niż Pale Moon zrobiony na wersji 4 (widoczne w szczególności po szybkości startu przeglądarki).
No to ten drugi idzie na razie w odstawkę, przynajmniej do wydania nowej wersji. Teraz będą mieli więcej roboty, bo FF wychodzi szybciej niż co dwa lata <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
#35
tollbarek Nortona jest już kompatybilny z FF5
Odpowiedz
#36
zord napisał(a):tollbarek Nortona jest już kompatybilny z FF5

do avasta jeszcze nie:/
Odpowiedz
#37
zord napisał(a):tollbarek Nortona jest już kompatybilny z FF5

kurcze a u mnie nie chce się zaktualizować do wyższej wersji , ale mam NIS 2012 może dlatego....
Odpowiedz
#38
W sumie Pale Moon to "fork" Firefoxa, więc podczepię pod ten wątek. Wczoraj pojawiła się wersja bazująca na najnowszej odsłonie Firefoxa:

Changelog:
Cytat: New release based on Firefox 5.0!
Of course a large number of bugfixes were applied as part of development on the Mozilla trunk, compared to 4.x

Changes/fixes:
  • Performance issues fixed on some systems
  • Instability problems fixed on some systems
  • Updated artwork for the new about box
  • Cosmetic changes: more occurrences of "palemoon" in the UI should now read "pale moon"
  • Zulu language added for the language packs


Download:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(x86 instaler)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(x86 zip)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(x64 instaler)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(x64 zip)
Odpowiedz
#39
@lukasamd jakie są twoje spostrzeżenia poużywaniu pale moona ?

edit: czy włączają np pipelining itp i to są niby teulepszenia czy coś innego?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#40
Pipellining jest wlaczony od razu w Pale Moonie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości