PC Security Test 2011
#1
PC Security Test jest programem którym można przetestować nasze zabezpieczenia w dniu dzisiejszym wyszła wersja 2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


download

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Wg. mnie on fałszuje wyniki ,(ściema) kilka razy tym testem w wersji 2009 sprawdzałem zabezpieczenia i pokazywał błędne informacje( że nie ma firewalla i antywira, i brak ochrony przed spyware-był Emsisoft i zapora i antywirus itd...), podejrzany temat.Nie nabieram się na niego.
Odpowiedz
#3
avast nie przeszedł jedynie:
-Simulation of a malicious program opening a port
-Simulation of spyware being added to the system
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#4
Spyware dołączyło się do systemu? Avast nie przeszedł?Czyżby, aż taki słabiutki był?Coś mnie nie pasuje test.
Odpowiedz
#5
Nie mam av a w tej kategorii przeszło wszystko poprawnie... dziwne to mało powiedziane Smile
Odpowiedz
#6
Tak jak pisałem Łukasz - to ściema, to nie test security, nie wiem jak w tej wersji , ale w starej zachęcali do zakupu tego bubelka, może on ''''wpycha'''' coś do systemu jeszcze celowo, chociaż twierdzą, że to tylko test.
Odpowiedz
#7
niektóre zestawy podobno przechodzą prawidłowo testna zrzucie z pierwszego posta jest wynik tandemu Norton AV + Look ''n'' Stop
Odpowiedz
#8
OA++ 5.0
50/50/100
nie ma rezydenta, to się nie dziwię.
Odpowiedz
#9
Skusiłem się na to i .............

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



dobrze, że Eset jakoś chroni.Niezły test.Od razu mnie to się nie podopało.
Odpowiedz
#10
CIS

100/100/?


"?" - CIS nawet nie pozwolił na uruchomienie tych testów Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
to nie są prawdziwe wirki jak test będzie nie zaliczony i antyvirus sam ich nie skasuje to pod koniec testu program sam je usuwa
Odpowiedz
#12
Czyżby? Wierzysz ,że program je usunie? Nie daje wiary.
Odpowiedz
#13
andrzej76 napisał(a):Czyżby? Wierzysz ,że program je usunie? Nie daje wiary.


Zapewne to sprawdził - może nie podważaj wiedzy zorda Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#14
Nie podważam wiedzy nikogo Eru - skąd takie przekonanie, i nie wiem czy sprawdził czy nie,wszędzie niby piszą,że program usunie "niby wirusy", napisałem wyraźnie, że ja nie daje temu wiary i tyle ,sprawdziłem test, dałem screen, to jest moja opinia.( nie musisz się z nią zgadzać).
Odpowiedz
#15
na pewno je kasuje zresztą te pliki nie sa groźne ten drugi to eicar

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ten pierwszy ma tylko podobną sygnaturę do virusa
Odpowiedz
#16
Może przed wystawieniem pochopnej decyzji sprawdzisz na maszynie wirtualnej czy program faktycznie nie usuwa plików przez niego stworzonych, bo że AV wykrywa ci w nich wirusa to o niczym nieświadczy - jakiś czas temu np Avira wykrywała w oryginalnych plikach gry COD: MW wirusy, z NOD''e, też coś było - tylko nie pamiętam co - tak więc jak widać AV nieomylne nie są Wink

A Eicar to tylko niegroźna próbka a nie wirus Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#17
Maszynę mam niestety zajętą teraz, robię na niej inne rzeczy, ale jak się zwolni, czemu nie.
Odpowiedz
#18
Usuwa te pliki po zamknięciu, bo ja już ich nie mam, a skan OA++ nic nie wykrył.
Odpowiedz
#19
Usuwa te pliki na 100% , dawno temu sprawdzałem tym testem moje zabezpieczenia i po teście pliki zostały usunięte co jest zresztą pod koniec testu pokazywane.Sprawdziłem to potem samemu i było czysto.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości