Kaspersky Mobile Security 9
#1
Witam, chciałbym poznać waszą opinię o mobilnej wersji Kasperskiego.

Zainstalowałem właśnie półroczną wersję tego produktu i na razie nie mam jakiś uwag na jego temat, macie coś o nim do powiedzenia?Grin
Odpowiedz
#2
Trzeba mieć dobrą baterię Wink
Odpowiedz
#3
I nerwy ze stali... Przycina telefon. Wolę korzystać z Anty-Złodzieja F-Secure, niż mulącego Kasprzaka.
Odpowiedz
#4
BluePoint Fremam i jest cacy, nie muli, nie zżera baterii, tak jak by go nie było.
Odpowiedz
#5
ja też korzystam z BPS Free, przyjemnie działa i mogę polecić. a korzysta ktoś z WaveSecure ? zastanawiam się nad tym softem...
Odpowiedz
#6
wave sie nie opłaca kupować są darmowe programy z podobna funkcjonalnością
Odpowiedz
#7
Z tego co wiem, to jedyną ciekawą funkcją WaveSecure jest śledzenie telefonu, a nie tylko jego lokalizacja. Ale, nie opłaca się go kupować tylko dla śledzenia.

Ma ktoś lickę na F-Secure Mobile Security, jak była rozdawana w lutym?
Odpowiedz
#8
kupiłem watchdroida za ~5PLN Smile
Odpowiedz
#9
Miesiąc temu skończyła mi się licka na KASPERSKY MOBILE SECURITY w mojej Noki N8. Zerkałem po necie i nie znalazłem jakiejś promocji na ten programik Smile
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#10
To promo nie działa:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

?
Mam jakąś, nie wiem czy aktualna, wysyłam na PW.
Odpowiedz
#11
Dzięki Smile
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#12
Kaspersky lubi zawiesic Nokie 500 (i to tak,ze obowiazkowo nalezalo wymienic oprogramowanie)
Odpowiedz
#13
witam wszystkich tez korzystałem z tej promocjiz "programyzadarmo" ale kolega PascalHP pisze ze ona już nie działa a może ktoś zna jakaś nową promocje bo niedługo kończy mi się ta poprzednia licencja promocyjna? jeśli tak to z góry dziękuje za info
Odpowiedz
#14
Nie wiem czy działa, jest znak zapytania na końcu zdania. Tongue
Odpowiedz
#15
ahaomsklo mi sie top i zlalo z linkiem sprobuje wiec ponownie tam na dniachdzieki Grin
Odpowiedz
#16
Program dobry ale pożera baterie
Odpowiedz
#17
Pojawiła się wreszcie kompatybilna z Symbianem BELLE nowa wersjaKMSoznaczona jako 9.4.109

Link do instalki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#18
czy kaspersky internet security posiada w sobie wbudowaną bazę wirusów kaspersky mobile?
Odpowiedz
#19
tak wykrywa wirki na urządzenia mobilne
Odpowiedz
#20
a jeśli mam sytuację że kaspersky mobile wykrywa mi wirusa w grze pobranej z nokia sklepu , a na virustotal wykrywany plik ma zero wykryć to co to może oznaczać?Pytam , bo kms widzi trojana w grze polecanej w nokia suite . Wydaje mnie się, że byłby to fatalny false positive, natomiast jeśli program nie myli się wypadałoby to raczej zgłosić nokii.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości