Mam problem z Guardem
#1
problem jest taki ze gdy wlaczam komputer wszytko jest ok wyskauje ze avira sie zalacza itd. ale potem parasolka jest zamknieta nie moge nawet wloczyc tej opcji w sys try bo jest na szaro , sprawdzam procesy a tu ciach nie ma avguard aktywne , spojrzalem w rejestrwszytko jest ok nawet przejzalem ten dupny windowsowki firewall i nic , wlaczam avira i patrze jest opcja przy avguradzie start service kilkam i mi sie avira wiesza
Odpowiedz
#2
ok wporzo a jakiego uzywasz programu do czyszczenia rejestru i jego konfiguracji ??
Odpowiedz
#3
dziekuje
Odpowiedz
#4
Dodam od siebie , że w starej wersji programu(7) miałem podobny problem , podczas startu systemu , czasami parasolka była wyłączona , ja robiłem to w taki sposób żewłączałem ochronę potem wyłączałem ją i kolejno włączałem.Lecz w 8 wersji programu jeszcze nie spotkałem się z takim błędem. Podaj jaką masz wersję programu , system.I czy problem występuje nadal?
Co do optymalizacji , rejestru proponuję zapoznać się z niżej zaprezentowanymi linkami :


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Optymalizacja XP :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Podstawy optymalizacji systemu windows xp :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam[/color]
Odpowiedz
#5
dobra problem jest nadal tylko teraz zawezyl sie krag podejrzanych odkrylem ze teraz tj po reinstallu i wyczysczeniu rejstru w.w programami wogule mi sie nie wlacza avguard.exe a w autostarcie jest wlaczony
Odpowiedz
#6
i co pomoze mi ktos ?? bo juz niewiem co mam robic
Odpowiedz
#7
1. Zainstaluj darmowy znakomity program do defragmentacj i optymalizacji rejestru: AusLogics Registry Defrag i włącz go.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


2. Wyinstaluj AntiVira i zainstaluuj ponownie.
3. Jeżeli nie pomoże wyinstaluj AntiVira i zainstaluj wersję Avira Premium na pół roku:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


4. Jest oczywiście jeszcze możliwość formatu i instalacji AntiVira na świeży system. To napewno zadziała!
Odpowiedz
#8
Lost World napisał(a): Dodam od siebie , że w starej wersji programu(7) miałem podobny problem , podczas startu systemu , czasami parasolka była wyłączona , ja robiłem to w taki sposób żewłączałem ochronę potem wyłączałem ją i kolejno włączałem.Lecz w 8 wersji programu jeszcze nie spotkałem się z takim błędem. Podaj jaką masz wersję programu , system.I czy problem występuje nadal?
Co do optymalizacji , rejestru proponuję zapoznać się z niżej zaprezentowanymi linkami :


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Optymalizacja XP :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Podstawy optymalizacji systemu windows xp :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam[/color]



PRZYZNAM ZE JA MAM TO SAMO A NAWET CALKIEM ZNIKŁA MI Z PASKA ZADAN I JAK SIE NIE WŁACZY SAMA TO JA MAM STRASZNE PROBLEMY CO MOZE BYC PRZYCZYNA?????????????

------------------
Proszę nie pisać postów dużymi literami, ani nadużywać znaków zapytania.
bodek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości