Efekt Mulenia (EM) lub Emk (Efekt mulenia kompa)...
#1
Co sądzicie, aby na Naszym forum wprowadzić do Naszego fachowego języka termin Efekt Mulenia, w skrócie- EM, zamiast pisać, cały czas, że coś nam "muli".Możemy przyjąć też skrót - Em, lub Emk- efekt mulenia komputera,ważne, aby każdy wiedział o co chodzi. Dzięki za opinie, i może któryś z nich wybierzemy, bo myślę, że będzie to wygodne.
Odpowiedz
#2
ja wiem....ty wiesz...,że to po prostu genialne jest...parappapapammmm.... sorry XD

a czy EM nie będzie się za bardzo z Emisoftem kojarzył? może dać ''Efemu'' albo EFMU? chociaż lepiej brzmi EfM Grin

może od razu Ef=M Craze

kurde ciężka decyzja... ;\
Odpowiedz
#3
Stawiam na EfM- co Ty na to?
Odpowiedz
#4
Niech już będzie Tongue [i stała się światłość *doooom*]
Odpowiedz
#5
Od dzisiaj zamiast muli mi kompa, EfM i luzik.
Odpowiedz
#6
Nudzi się wam widzę i nie macie co wymyślać, ojj aż tak ciężko idzie wpisywanie w klawiaturę paru znaków więcej? Dyskusja o jednym skrócie? Rozumiem zdefiniować, jakąś konkretną listę, a nie co temat jeden skrót.
Nie bardzo widzę sens takiego rozwiązania, prócz lenistwaWink
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#7
W pogaduchy wrzucić taki temat rozumiem, ale w dział o forum??
Nie wiem jak reszta, ale ja wyczuwam tutaj nudę i chęć nabijania postów.
Bezsensowny temat...
:/
Odpowiedz
#8
e tam ;p EM - troche bez sensu bo słowo "muli" ma tylko 4 litery i nie wiem czy jest sens używania skrótów chodź to brzmi bardziej profesjonalnie ;p
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#9
nudzi się wam? to róbcie coś dobrego np. możecie tworzyć i poprawiać artykuły na wikipedii, mapy na openstreetmap, grzebać w Linuksie, grać... spory wybór Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości