G Data CloudSecurity
#1
G Data CloudSecurity

G Data CloudSecurity to darmowa wtyczka do przeglądarek służąca do blokowania witryn wyłudzających informacje i stron z niebezpiecznym oprogramowaniem. Plug-in może być używany z przeglądarkami Mozilla Firefox i Internet Explorer i jest kompatybilny ze wszystkimi rozwiązaniami antywirusowymi

strona internetowa

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pobieranie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Mułek czy piórko ? McAfee SiteAdvisor niezbyt płynnie działa Tongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#3
Dzięki Zord za info. Wszedłem na około 20 różnych linków i nawet ładnie blokuje. Zostawie go sobie. W ogóle go nie czujeSmile
Odpowiedz
#4
Szkoda,że nie korzystam z Liska...kiedy skończy się ta dyskryminacja Opery Tongue ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#5
Podziękował dobry człowieku, działa pięknie.
Odpowiedz
#6
Zainstalowałem płci piękniejszej...git działa..gratki Zord Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#7
dzieki zord za info i za linka Smile
Odpowiedz
#8
dzięki, skorzystam zapewne...ale myślałem,ze to jest jako dodatek do ff? a ściąga się instalator
Odpowiedz
#9
A no faktycznie, leciutkie jak piórko, nawet tego nie czućSmile
Vences
Odpowiedz
#10
faktycznie dobry dodatek do CISa , no ale trzeba korzystać z FF lub IETongue
Odpowiedz
#11
Dostępna jest nowa wersja G Data CloudSecurity 2 poprawioną kompatybilnością z Firefoxem
Odpowiedz
#12
Bardzo mnie irytuje , że takie fajne dodatki jak ten , dyskryminują użytkowników Opery.
Odpowiedz
#13
facecik napisał(a):Bardzo mnie irytuje , że takie fajne dodatki jak ten , dyskryminują użytkowników Opery.

@facecik...zainstaluj swojej Pannie ( żonie Smile ?) Liska...i go ładnie zabunkruj...a sam korzystaj z Opery tak jak ja...przecież nam i tak nic nie wpadnie...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#14
Meir napisał(a):@facecik...zainstaluj swojej Pannie ( żonie Smile ?) Liska...i go ładnie zabunkruj...a sam korzystaj z Opery tak jak ja...przecież nam i tak nic nie wpadnie...

Hehe ... w sumie racja, przez to forum człowiek dziwaczeje ...
No ja od zawsze tylko z OperąGrin
Odpowiedz
#15
G Data CloudSecurity mi osobiście zwalnia wczytywanie stron w starszej wersji ten problem nie występował..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#16
Wszystko śmiga na moim FF 4.XX -- OK. Dzięki za info o aktualizacji Smile
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#17
Czy po włączeniu sprawdzania dodatków w Aurorze 7, GData będzie działała? Sprawdzał ktoś może?
Odpowiedz
#18
Na wcześniejszych wersjach nie działało więc strzelam że w tym przypadku też nie będzie.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#19
Szkoda. No ale sam sprawdze.
Odpowiedz
#20
Nie polecam... Po zainstalowaniu, strony często nie wczytują się do końca. Zostaję przy WOT Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości