Online Armor czy Agnitum Outpost Firewall Pro?
#1
Witam

Zastanawiam się nad wyborem jakiegoś ogniomurka do zestawu jaki mam w syganturce (MBAM w wersji Pro, ale jedynie jako skaner na żądanie) i najbardziej chyba pasują mi OA i Outpost i tu pytanie - którą byście polecili? Która zapewnia większe bezpieczeństwo nie obciążając zbytnio systemu?
Z góry dziękuję za porady.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
ja polecam comodo. Napewno jest lzejsze od OA i zapewnie bdb ochrone.
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz
#3
Większe bezpieczeństwo zapewnia OA, ale ostro opóźnia start systemu i trochę muli.
Outpost jest mniej pewny, zapewnia mniejszy wachlarz ochrony IMO.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
@Ktostam
Rozumiem, że zarówno OA i Outpost to wersje darmowe? W takim razie każdy z nich jest nieco "ułomny" w funkcje...OA darmowy to bardziej świetny HIPS z rozbudowanymi funkcjami kontroli sieci, natomiast Outpost to pewnie starsza wersja...w sumie wybrałbym Outposta (na forum było kiedyś spolszczenie nieoficjalne). A czemu nie spróbujesz Privatefirewall? To darmowa, pełna zapora bez żadnych ograniczeń.
Morphiusz...cudny jesteś Tongue
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
ichito napisał(a):Rozumiem, że zarówno OA i Outpost to wersje darmowe?

Niekoniecznie darmowe. Za Outpostem przemawia fakt, że płacąc za produkt, dostaję licencję dożywotnią. OA tylko na rok.
Odpowiedz
#6
Outpost Pro to muł Smile najlepszym wyborem jest Outpost Free...nic nie obciąża i dalej jest bardzo skuteczny.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#7
Kurcze przypomniało mi się, że mam lickę na DWPF. Warto ją doinstalowywać do posiadanego przeze mnie zestawu?
Odpowiedz
#8
ktostam napisał(a):Kurcze przypomniało mi się, że mam lickę na DWPF. Warto ją doinstalowywać do posiadanego przeze mnie zestawu?


Niespecjalnie - masz AIS - co innego jakby to był Avast! Free Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#9
Mam Avast Pro Antivirus nie AIS.
Odpowiedz
#10
ktostam napisał(a):Mam Avast Pro Antivirus nie AIS.


Sorka - źle przeczytałem - ale w sumie nie zmienia to faktu, że ma on i tak Sandboxa Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#11
OK. Dzięki za podpowiedź.
Odpowiedz
#12

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Może ta precyzyjna reguła z Outpostdla svchost .exe i czasu internetowego na poziomie IP,pomoże Ci w podjęciu decyzji.Zgadzan się z Meir-prywatny komputer-wersja Free a dodatkijak AV,Sandboxie stanowią tylko dodatkową atrakcję Outpost
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości