Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów
#81
ja bym jeszcze może zmienił tytuł tego postu bo 4650 próbek to raczej mały teścik
ale może się mylęGrin
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#82
Jaki mały teścik? 4650 to mało malware na 24 programach? Generalnie chodzi o ilość programów w teście, jak dla mnie to ogrom, 3 dni po 14 godzin dziennie.Także tytuł postu wziął się od;

1.Ilości malware
2.Ilości programów
3.Czasu tego testu
4.Myślę dobre uzasadnienie

Ale nie wszystkim dogodziłem- szkoda,a tak chciałem, obiecuję następnym razem się postaram.
Odpowiedz
#83
andrzej76 napisał(a):Ale nie wszystkim dogodziłem- szkoda, następnym razem zrobię na 15000 malware i 40 programami,może ktoś doceni poświęcenie.
Dzięki.Nie wiem czy warto było.


Wyluzuj Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#84
No dobra,wyluzowała mnie Twoja laska w avatarze. I o to chodzi, zrobię taki meksyk tym programom av, że chochocho!!1 A co, jak szaleć to szaleć.Kocham to!!!
Odpowiedz
#85
Ej, prawie 5 kawałków to niezła sumka. Rób dalej takie testy, są społecznie pożyteczne.
Nadal proszę o przeniesienie tematu.
Odpowiedz
#86
Eugeniusz napisał(a):Ej, prawie 5 kawałków to niezła sumka. Rób dalej takie testy, są społecznie pożyteczne.
Nadal proszę o przeniesienie tematu.


test oczywiście jest ok
i na realia naszego forum jest wielki
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#87
Spoko, przeszło mi.Polak900- jak uraziłem swoim zdenerwowaniem-przepraszam. I tak mi nikt z głowy nie wybije, zaraziłem się i już.Teraz nie wiem jak to zrobić, ale chcę zrobić test firewalli, co blokują a co nie.
Odpowiedz
#88
Eugeniusz napisał(a):Mam prośbę (i sugestię).
Testy programów antywirusowych są bardzo popularne i chętnie czytane, dlatego proponuję przenieść ten temat do działu widocznego dla gości. Wzrośnie popularność a i Emsisoft chciałby zobaczyć ten test.

Właśnie to miałem napisać. I to że test jest wielki - też.
Odpowiedz
#89
Dzięki Panowie,dołączam do prośby, bo to było moim celem.(napisałem prośbę, i możemy już czytać i komentować właśnie w tym dziale,jest ogólnie dostępny).
Odpowiedz
#90
Emsisoft już wie.
Chciałbym podziękować w imieniu Emsisoftu.
Założyłem temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, przy okazji serwis ma reklamę.
Odpowiedz
#91
Może wie, ale nie rozumie. Napisałeś w polskim dzialeGrin
Tak czy inaczej, lubię ich za promocję dla polskich klientów.
Odpowiedz
#92
asg napisał(a):Może wie, ale nie rozumie. Napisałeś w polskim dzialeGrin
Tak czy inaczej, lubię ich za promocję dla polskich klientów.

Po angielsku też powiadomiłem, powinni zaanonsować w dziale Review i pewnie na ich stronie internetowej.
Odpowiedz
#93
Nie ma sprawy Eugieniusz,dobrze że wiedzą z Emsisoftu,cieszy mnie to, że mam tutaj dobrych kolegówi cenią to i owo co zrobiłem, w przyszłości testy bedą jeszcze bardziej dokładne, min. czas skanu,usuwanie zagrożeń itp.,dzięki Panowie.
Odpowiedz
#94
Już niedługo........więcej.........pracuję.....powolutku.
Odpowiedz
#95
i co tam, działasz?
Odpowiedz
#96
Testuję, kolego, testuję, ale zasilacz od lapa uległ awarii i czekam na nowy, więc testy się przeciągną w czasie, niestety.
Odpowiedz
#97
Zasilacz już jest, więc dalej zaczynam moje testy.
Odpowiedz
#98
Czekamy na nowe wynikiSuspicious
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#99
W niedzielę między 13-18 będą Panowie, skan na około 7200 malware.
Odpowiedz
gdyby była możliwość Andrzej to zapuść też McAfee bo jestem ciekaw..bo nikt na forum nie używa a ma dość dobrą skuteczność
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości