Wydany Service Pack 1 final do Windows 7
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Można go pobrać min., pod tym linkiem, lub z aktualizacji automatycznych(jak włączone) w systemie.
Odpowiedz
#2
Zgadza sie juz jest w WU: Windows 7 Service Pack 1 (KB976932)
Cytat:
Download size: 44,0 MB - 533,1 MB

You may need to restart your computer for this update to take effect.

Update type: Important

Windows 7 Service Pack 1 is a recommended collection of updates and improvements to Windows that are combined into a single installable update. The service pack can help make your computer safer and more reliable. A typical installation will take about 30 minutes to complete, and you will have to restart your computer about halfway through the process.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#3
Ściągnąłem tydzień temu z MSDN ale jeszcze nie instalowałem.
Odpowiedz
#4
Mi tam jak miałem RC lapitopi jakoś sprawniej działał,niby tylko aktualizacje w nim zawarte.
Odpowiedz
#5
Nie tylko, są również HotFixy nie publikowane w Windows Update.
Ja też mam takie wrażenie - komputer działa znacznie żwawiej niż wcześniej.
Teraz przydałoby się i tak wrzucić czysty system od razu z SP1, ciekawe kiedy będzie w MSDNAA.
Odpowiedz
#6
lukasamd napisał(a):ciekawe kiedy będzie w MSDNAA.

Też czekam, ale znam opieszałość admina i pewnie u mnie z opóźnieniem paru dni dodatkowo. Mnie się raczej nie przyda, ale sporo ludziom formatuje, dlatego takie ulepszenie to zawsze lepiej.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#7
Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

U mnie 88MB.
Rzucające się w oczy sporo węższe menu start. I chyba doszedł nowy proces spoolsv.exe?
Odpowiedz
#8
Spoolsv.exe był chyba bo nieraz się zastanawiałem co to, ale to jakaś pierdułka.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#9
Mnie uratował przed błędami przy instalacji ITUNES Smile Polecam .
Odpowiedz
#10
Nie wiem jak u was ale u mnie nie ma zakładki Użytkownicy w menedżerze zadań.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#11
U mnie jest zakładka - użytkownicy, i śmiga lapitopi troszkę jakby szybciej, takie moje odczucie.
Odpowiedz
#12
donq napisał(a):Spoolsv.exe był chyba bo nieraz się zastanawiałem co to, ale to jakaś pierdułka.

Spoolsv.exe to bufor wydruku.
Szerokość Menu Start to kwestia przyzwyczajenia, ja w sumie już do niego przywykłem. Tongue
Co do szybkości, to mam wrażenie, że Windows Explorer szybciej ładuje pliki i nie ma kilku sekundowej zawiechy przy wybudzaniu komputera. Może to tylko moje wrażenie.
Odpowiedz
#13
Po aktualizacji wszystko cacy - tylko jakoś długo instalował się... Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#14
u mnie też jest po aktualizacji ok ale zrobiłem sobie beckup przed instalacją
już się wiele użytkowników skarży że update rozwalił im system
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#15
Szerokość menu start i wiele innych pierdułek można ustawić Sunrise Seven.Tylko nie kombinować z PAE na 32 bit,bo można się roszczarować,lepiej tego nie tykać(w progsie zakładka-odblokuj usługę 128 bit.....),reszta bezpieczna, sprawdzone.(jest też opcja resetowania 30 dni do aktywacji,można tak 3 razy,czyli bez klucza legalnie możemy używać minimum 90 dni).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#16
A co do zakładki użytkownicy w menedżerze zadań - ma ktoś pomysł czemu to znikło?
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#17
Ja nie mam zielonego pojęcia, u mnie jest, ale nie używam go, zamiast tego Sysinternals Suite, jest free i w nim zawarty jest autoruns.exe który pokazuje co z startem się uruchamia, i proces explorer exe. który pokazuje zużycie ramu poszczególnych programów.
Odpowiedz
#18
Oj długo się instalował, godzinę czasu na 7 x64

Na 7 w porównaniu do 2008R2, nic nie wnosi nowego, to jest tylko zbiór wszystkich hotfixów do wydania SP1. Na 2008r2 jest parę nowych rzeczy dodanych.
Po zrobieniu "oczyszczanie dysku" z zaznaczoną opcją "Pliki kopii zapasowej SP" zwalnia się jakoś 3GB miejsca z HDD.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#19
Mi po uruchomieniu oczyszczania dysku zwolniło 920 Mb, a mam też 64 bit Win 7.
Odpowiedz
#20
A u mnie całkiem szybko się zainstalował. Na 2GHz Athlonie i 1GB RAM Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości